wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » FAQ » Aluminiowa składana rampa do auta dla firmy cateringowej
Produkty:
Polecamy
Schodołaz gąsienicowy Vimec T-09 Roby

Schodołaz gąsienicowy VIMEC T-09 Robby

12 990,00 zł brutto12 027,78 zł netto

Aluminiowa składana rampa do auta dla firmy cateringowejskładane rampy aluminiowe Składane rampy wykonane z aluminium coraz chętniej montuje się do pojazdów dostawczych czy busów. Są nie tylko wygodne w użytkowaniu, ale także znacznie ułatwiają pracę i zwiększają jej wydajność. Można z nich korzystać w bardzo szerokim zakresie, ponieważ są uniwersalne. Poza tym, w każdej chwili dokonamy jej demontażu, jeśli akurat nie będzie przydatna.


 

Zalety ramp aluminiowych do auta


Podstawową zaletą ramp aluminiowych jest ich uniwersalny charakter. Nadają się zarówno do przeładunku towarów w firmach kurierskich, usługowych czy nawet w firmach cateringowych, oferujących dojazd do klienta. Pomagają dokonywać szybkiego załadunku i rozładunku towarów, a dodatkowo cały proces może się odbywać bez jakiejkolwiek ingerencji pracowników. Nie obciąża się więc ich kręgosłupa. Są bezpieczne i sprawdzają się w codziennej pracy.


 

Montaż i obsługa ramp załadowczych


Instalacja rampy samochodowej może się odbywać w sposób samodzielny lub z pomocą fachowca. Nie jest to trudne szczególnie, jeśli wyposażyliśmy się w zestaw do szybkiego montażu. Obsługa rampy na co dzień jest stosunkowo łatwa i przyjemna. Rampa posiada kółka gumowe, które pomagają w jej rozkładaniu, ponieważ toczą się po nawierzchni, aż do uzyskania właściwego poziomu. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość montażu elektrycznego sterowania rampą. Wówczas wystarczy tylko obsługa pilota, aby rampa została rozstawiona. Rozwiązanie to jest bardzo polecane, jednak do takiej opcji należy dopłacić.


 

Doposażenie rampy samochodowej dla firmy cateringowej


Rampę załadowczą kupuje się zgodnie z przeznaczeniem. Można więc wybierać pomiędzy sprzętem dwu lub trzyczęściowym. Jej standardowy udźwig to ok 400 kg, ale istnieje szansa podwyższenia tej wartości do 550 kg, jeśli dokupimy specjalne nogi zwiększające udźwig. Ciekawym rozwiązaniem będzie także wyposażenie rampy w zawiasy, które umożliwią odchylanie rampy na boki. W ten sposób zyskujemy szansę dotarcia do bagaży usytuowanych w luce bagażowej, bez konieczności jej każdorazowego rozkładania.


 

Inwestycja w rampę załadowczą do samochodu


Zakup rampy samochodowej to znaczne ułatwienie pracy, zwiększenie jej wydajności, a zatem doskonała inwestycja na długie lata. Rampy charakteryzują się długą żywotnością, ponieważ rzadko ulegają zniszczeniu czy szybkiemu zużyciu. Poza tym, można je traktować uniwersalnie. Przydają się zarówno do załadunku towarów różnych gabarytów oraz wagi, jak i pojazdów, np. skuterów czy motocykli.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii FAQ
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu