wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » FAQ » Baterie do podnośnika rehabilitacyjnego
Produkty:
Polecamy
Podnośnik towarowy ręczny Titan 120kg

Podnośnik towarowy ręczny TITAN 120

4 990,00 zł brutto4 056,91 zł netto

Baterie do podnośnika rehabilitacyjnegopodnośniki rehabilitacyjne W codziennych trudach opieki nad osobami niepełnosprawnymi, dużą rolę odgrywa nowoczesny sprzęt medyczny. Mowa tu zarówno o wózkach inwalidzkich, skuterach dla niepełnosprawnych, ale także podnośnikach transportowo-kąpielowych. Zakres ich funkcjonalności zależy od cech, jakimi dysponują oraz jakości samego akumulatora, dzięki któremu można go używać wygodnie i komfortowo, bez dostępu do stałego źródła zasilania. 
akumulator podnośnik pacjenta 2,9A 12V akumulator podnośnik pacjenta 3,4A 12V bateria do podnośnika 5AH 12V akumulator podnośnik transportowo kąpielowy 7,2AH 12V bateria podnośnik dla niepełnosprawnych 9AH 12V
akumulator 2,9AH 12V akumulator 3,4AH 12V akumulator 5AH 12V akumulator 7,2AH 12V akumulator 9AH 12V
 
 

Bateria do podnośnika transportowo-kąpielowego – do czego służy?


Akumulator do podnośnika rehabilitacyjnego powinien się cechować dużą pojemnością. Tylko dzięki temu możliwe jest użytkowanie sprzętu przez co najmniej cały dzień, bez konieczności jego ciągłego doładowywania. Musi być przecież dostępny i użyteczny w każdej chwili, kiedy będzie to konieczne. Pacjenci leżący wymagają permanentnej opieki. Zwyczajne czynności higieniczne związane z ich podnoszeniem, transportowaniem z łóżka na krzesło itp. mogą być nie lada wyzwaniem bez pomocnych sprzętów rehabilitacyjnych. Akumulator w pełni naładowany, funkcjonalny i bezobsługowy, gwarantuje łatwość transportu osoby niepełnosprawnej w żądane miejsce.

 

Akumulator do podnośnika pacjenta – cechy


Dzisiejsza technologia umożliwia produkcję akumulatorów, które są bezpieczne dla użytkowników i nie wymagają ich dodatkowej obsługi. Wcześniej nie było to możliwe. Wymontowanie akumulatora wymuszało dostateczną ostrożność, ponieważ toksyczna ciecz mogła się z niego z łatwością wydobyć. Groziło to nawet poparzeniem użytkownika. Obecnie akumulatory produkowane są z dbałością o bezpieczeństwo. Wypełnione są żelowym wkładem, który nie ulegnie wydobyciu, nawet jeśli ułożymy akumulator w dowolnej pozycji. Jest to jego szczególną cechą. Osoby niepełnosprawne, które nie mają szerokiej wiedzy na temat technologii, a obsługa urządzeń mechanicznych sprawia im pewną trudność – nie powinny mieć kłopotu z pełnym naładowaniem akumulatora czy wręcz jego zdemontowaniem. Co ważne, bateria do podnośnika transportowo- kąpielowego nie wymaga dodatkowej obsługi. Nie ma więc konieczności dolewania do jego wnętrza odpowiedniego rodzaju cieczy, jak miało to miejsce w akumulatorach starszego typu.

 

Akumulator do podnośnika rehabilitacyjnego – żywotność


Jedną z najważniejszych cech umożliwiających pełną i wygodną funkcjonalność urządzeń rehabilitacyjnych jest długa żywotność baterii. Akumulator, który modelem, wielkością oraz parametrami dopasowany jest do konkretnego sprzętu dla niepełnosprawnych, ma żywotność nawet do pięciu lat. To bardzo ważne, ponieważ same urządzenia rehabilitacyjne, takie jak podnośnik pacjenta, należy do drogich rozwiązań. Wysokiej klasy akumulator świadczy o tym, że nie będą to urządzenia przeznaczone zaledwie na krótki czas użytkowania. Dodatkowo można wymieniać baterię, ale zawsze warto skorzystać z pomocy profesjonalistów i kupować w sklepach, które zajmują się sprzedażą wysokiej jakości akumulatorów do urządzeń elektrycznych dla osób niepełnosprawnych.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii FAQ
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu