wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Dźwiganie sprzętu medycyny estetycznej po schodach
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14
Polecamy

Dźwiganie sprzętu medycyny estetycznej po schodachRozwój medycyny estetycznej wymusza także jej wszechstronność oraz dodatkowe usługi, jakie wdrażają do swej oferty szanujące się kliniki. Dziś powszechną się już stała usługa dojazdu do klienta i wykonywania zabiegów, np. w ich prywatnych domach. Aby jednak zrealizować takie zadanie, należy być dobrze wyposażonym, dlatego klientami schodołazów stają się dziś często także właściciele klinik medycyny estetycznej.
 

Co schodołaz wniesie po schodach?


Specjalistyczny sprzęt zabiegowy odznacza się dużą wagą, nie wspominając już o gabarytach takich urządzeń. Nierzadko sprawiają one sporo trudności pracownikom, a nade wszystko właścicielom, ponieważ muszą zatrudniać nawet dodatkowe osoby np. do wniesienia i zniesienia sprzętu po schodach. Nabywając schodołaz transportowy ten problem przestaje istnieć, ponieważ za pomocą schodołazu można przetransportować laser do depilacji, wszelkie urządzenia niwelujące zmarszczki czy poprawiające estetykę skóry.
Wnoszenie ciężkich rzeczy po schodach
 

Samodzielny załadunek schodołazuSchodołazy transportowe gwarantują wykonywanie wszelkich prac samodzielnie, z zaangażowaniem jednej tylko osoby. Co ważne, może to być nawet zatrudniona tam już kobieta, która wykonuje zabiegi estetyczne. Jest ona w stanie bez najmniejszego wysiłku przetransportować urządzenia kosmetyczne i lasery do depilacji, nawet jeśli miejsce docelowe znajduje się na wysokich piętrach. Sam załadunek schodołazu także nie należy do skomplikowanych, a osoba transportująca nie nadwyręża swojego kręgosłupa, nie używa też siły, ponieważ wszystko odbywa się automatyczne, sprawnie i bezproblemowo. Schodołazy transportowe będą także niezbędne dla firm, które zajmują się rozwożeniem sprzętu pomiędzy salonami kosmetycznymi. Stanowią one nie lada ułatwienie i pozwalają na komfortowe wykonywanie swoje pracy, bez uciążliwego wnoszenia i znoszenia urządzeń. Już sama ich wielość oraz różnorodność sprawia, że trzeba sporo zaangażowania, aby bez pomocy tak nowoczesnego urządzenia jak schodołaz, móc wnieść cały asortyment po schodach, do miejsca realizacji zlecenia.

 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu