wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Dźwiganie, wnoszenie, znoszenie klimatyzatorów po schodach
Produkty:
 • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  Prolifter
  Sprzęt rehabilitacyjny i schodołazy

  Firma Arial Piotr Karwalski
  NIP: 8361812775
  REGON: 100760535

  ul. Mszczonowska 33/35 lok.38
  96-100 Skierniewice
  woj. łódzkie
 • E-mail: biuro@prolifter.pl
 • Telefon Krzysztof (windy, platformy):
  729 888 698
  Piotr (rehabilitacja):
  663 221 727
  Bartosz (schodołazy):
  697 301 691
 • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 17
Polecamy

Dźwiganie, wnoszenie, znoszenie klimatyzatorów po schodachTransport klimatyzatorów za pomocą elektrycznych wózków schodowych jest wygodniejszy, łatwiejszy i zapewnia komfort pracy osobom zatrudnionym w firmie. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe będzie przenoszenie klimatyzatorów wolnostojących w wysokich budynkach pozbawionych wind. Schodołazy towarowe są niewątpliwym ułatwieniem nie tylko dla firm, które zajmują się montażem i dystrybucją klimatyzatorów, ale także firm remontowo-budowlanych czy kurierskich. Elektryczne wózki schodowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest wnoszenie i znoszenie ładunków po schodach. Nasza firma poleca zakup schodołazów kroczących na kilka różnych sposobów finansowania. Polecamy zarówno korzystną formę leasingu, jak i kredytowania. Zapewniamy serwis schodołazów towarowych i gwarancję do 12 miesięcy po zakupie.
 

 

Transport klimatyzatorów po schodach

Transport klimatyzatorów po schodach 


Klimatyzatory to urządzenia, które coraz częściej montuje się nie tylko w biurach, na halach magazynowych, ale także w prywatnych mieszkaniach w blokach czy w domach wolnostojących. Największy problem pojawia się jednak w sytuacji, gdy klimatyzator należy wnieść po schodach wysokich budynków pozbawionych wind. Do tego służą właśnie schodołazy towarowe, jakie bez problemu pokonają schody zabiegowe, kręcone oraz wszystko inny typy schodów choćby o bardzo stromych nachyleniu stopni. Warto uświadomić sobie, że nasz kręgosłup każdego dnia narażony jest na spore obciążenia. Tylko w pozycji stojącej nacisk na kręgi wynosi ponad 100 kilogramów, nie wspominając już o tym, jakie będą to wielkości w przypadku dźwigania ciężkich ładunków. Jedna osoba nie podołałaby wnieść klimatyzatorów po schodach. Trudno dokonać tego w pojedynkę, a w przypadku schodołazu towarowego, jest to jak najbardziej wykonalne. Nie trzeba więc zatrudniać kilku osób do jednego zlecenia. Najlepszym rozwiązaniem będzie zakup schodołazów transportowych w większej ilości, aby móc realizować więcej zleceń w tym samym czasie rozdzielając pracowników do różnych zadań. Generuje to większe zarobki dla firmy oraz znaczne oszczędności.

Unikanie dolegliwości kręgosłupa ze schodołazem towarowym


Kto głównie choruje dziś na bóle i dolegliwości kręgosłupa? Często są to osoby, które w wieku produkcyjnym nadmiernie go przeciążały. Z bólem i uciążliwymi problemami mogą się mierzyć pracownicy firm remontowo-budowlanych, kurierzy, pracownicy firm transportowych, a więc wszyscy ci, którzy latami dźwigali ciężkie ładunki. Jeśli dodatkowo zmuszeni byli robić to po stromych schodach, to nie można się dziwić, ze ich kręgosłupy wymagają poważnej rehabilitacji, a uszczerbek na zdrowiu jest naprawdę znaczny. Jest tylko jedno rozwiązanie tego kłopotu. Odpowiedzią jest schodołaz transportowy, który wniesienie i zniesienie wszystkie ładunki po schodach, choćby niestandardowych gabarytów. Po co nadwyrężać ludzkie zdrowie, skoro w zasięgu ręki mamy urządzenia i maszyny? Elektryczne wózki transportowe nie będą przy tym stanowić zbyt dużego kosztu firmy, ponieważ należy je traktować raczej jako inwestycję.
 
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu