wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » FAQ » Elektryczne łóżko z obrotowym leżem
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14
Polecamy

Elektryczne łóżko z obrotowym leżemRekonwalescencja osób chorych czasem odbywa się w sposób trudny, mało komfortowy i pozbawiony innowacyjnych urządzeń. Kompleksowym rozwiązaniem tego typu problemów staje się elektryczne łóżko z obrotowym leżem. Charakteryzuje się estetycznym wyglądem, przez co może się stać wyposażeniem mieszkań i prywatnych domów. Ma jednak wiele istotniejszych zalet, które z pewnością skłaniają do rozważenia jego zakupu.

 

Elektryczne łóżko z obrotowym leżem TWIST Elektryczne łóżko z obrotowym leżem i przechyłami bocznymi TWIST&SWING
Elektryczne łóżko z obrotowym leżem TWIST Elektryczne łóżko z obrotowym leżem i przechyłami bocznymi TWIST&SWING


Tu znajdziesz informacje: DOFINANSOWANIE PFRON NA ELEKTRYCZNE ŁÓŻKO Z OBROTOWYM LEŻEM


 

Jak działa łóżko TWIST z obrotowym leżem?


Łóżko Twist to nowoczesne łóżko rehabilitacyjne, które obsługiwane jest za pomocą zdalnego pilota. Podczas montażu musi mieć dostęp do zasilania, ponieważ sterowane jest elektrycznie. Łóżko posiada bardzo wytrzymałą konstrukcję metalową. Mogą z niego korzystać pacjenci do 120 kg wagi. Jego wymiary to 90x200 cm. Co ważne, w standardzie posiada kółka, dzięki czemu można je dowolnie przemieszczać pomiędzy pomieszczeniami. Poruszająca się elektrycznie platforma składa leże do pozycji siedzącej, tworząc wygodny fotel. Może się on opuszczać w kierunku podłogi do tego stopnia, że nogi pacjenta mają do niej swobodny dostęp. Jest to bardzo istotne podczas próby wstawania. Takie ustawienie leża pomaga także podczas przesiadania się z łóżka na wózek inwalidzki.
  

Wiele pozycji leża


Największą zaletą łóżka jest wielość dostępnych pozycji leża. Pacjent ma do wyboru swobodne leżenie, ale także pozycję siedzącą czy pozycję Trendelenburga i Antytrendelenburga. Jest to pochylenie całego łóżka nogami lub głową w dół. Chory może wówczas uniknąć problematycznych odleżyn. Udrażnia płuca, swobodniej oddycha. Serce pracuje bez zbędnych obciążeń, jeśli regularnie zmienia się pozycję na siedzącą czy choćby półsiedzącą. Ma to wielkie znaczenie również dla krążenia krwi w kończynach. Jednym słowem, łóżko dzięki temu wspiera rekonwalescencję, relaksuje i odpręża. Chory ma też poczucie własnej sprawczości, ponieważ może samodzielnie sterować łóżkiem i zmieniać pozycję leża.


 

Dodatkowe funkcje łóżka z obrotowym leżem


Poza wieloma możliwościami zmiany pozycji i sterowania nim za pomocą pilota, łóżko posiada także wiele innych przydatnych rozwiązań. Niektóre nie są jednak dostępne w standardowym modelu. Przykładem mogą być choćby lampka LED, materac przeciwodleżynowy czy prześcieradło nieprzemakalne. Ułatwiają one opiekę nad pacjentem leżącym i poprawiają komfort ich codziennego funkcjonowania.


 

Dlaczego warto wybrać elektryczne łóżko z obrotowym leżem - Twist?


Okazuje się, że z pomocą łóżka rehabilitacyjnego, które jest obrotowe, pielęgnacja pacjenta ogranicza się jedynie do jego asekuracji i towarzyszenia. Jest to w pełni nowoczesny system opieki, który powoli wdrażany jest w wielu europejskich krajach. Przed wyborem najlepszego modelu ważne jest jego dopasowanie do potrzeb chorego. Pełne usatysfakcjonowanie pacjenta wymaga pochylenia się nad jego niepełnosprawnością. To urządzenie zdecydowanie jednak poprawi jego funkcjonowanie. Pielęgnacja chorego stanie się zaś bezproblemowa i pozbawiona dotychczasowego trudu.


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii FAQ
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu