wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Elektryczny wózek schodowy do transportu dokumentów
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14

Elektryczny wózek schodowy do transportu dokumentówElektryczny schodołaz to urządzenie, które wciąż jest zbyt mało popularne, a potrafi sprostać niejednemu transportowemu zadaniu, bez choćby minimalnego użycia siły rąk ludzkich. Co najważniejsze jednak, wózek towarowy napędzany elektrycznie w żaden sposób nie obciąża kręgosłupa człowieka i dlatego jego promocja powinna być dziś akcją zakrojoną na szeroką skalę. Chodzi tu przecież o delikatny temat, jakim jest ludzkie zdrowie, będące czymś nieocenionym i najważniejszym.
 


Schodołazy w archiwach sądowych


Schodołazy elektryczne używane są dziś stosunkowo rzadko, ale perspektywy ich zastosowania rysują się bardzo pozytywnie. Nie stanowią bowiem kosztu firmy, ale są jej istotnym zyskiem, z wielu przyczyn. Warto skupić się jednak na ich funkcji, która w pierwszej chwili wydaje się być mało popularna. Schodzołazy elektryczne bywają spotykane w sądach oraz instytucjach, w których pracownicy na co dzień zobligowani są do transportu ciężkich dokumentów. Jak trudne zadanie czeka personel zajmujący się archiwizowaniem dokumentów spraw, wiedzą tylko ci, którzy na co dzień muszą sprostać tej misji. Akta potrafią być niezwykle ciężkie. Zaledwie metr bieżący dokumentów równa się aż 40 kilogramom wagi. Należy je przewieść z jednego pomieszczenia do innego, a ostatecznie także na salę sądową. O ile na płaskich powierzchniach dokonuje się tego za pośrednictwem wózków ręcznych, o tyle po schodach należałoby już używać bardziej zaawansowanych urządzeń, jak wspomniane powyżej schodołazy towarowe. Windy nie zawsze dojeżdżają do określonego miejsca, a wózek elektryczny zrobi to bez problemu, choćby po najbardziej stromych schodach.
 


Schdołaz elektryczny zastąpi pracowników?


Pracownicy sądów oraz instytucji publicznych zwykle nie charakteryzując się kulturystyczną budową ciała. Nie trudno się więc domyślić, że transport dokumentów z jednego miejsca na inne stanowi dla nich nie lada wyzwanie. Nierzadko są to kobiety, które ze względu na budową anatomiczną nie mogą dźwigać ciężkich akta sprawy, papierów, jakie odznaczają się dużą wagą. Odpowiedzią na te dylematy będzie na pewno schodołaz elektryczny, stanowiący nieocenioną pomoc. Tego rodzaju wózek elektryczny transportujący towary po schodach jest bardzo łatwy w obsłudze. Urządzenie nie należy do skomplikowanych, a co najważniejsze, wydajna bateria pozwala na komfortowe użytkowanie bez zakłóceń.
 

 

 

Wózki elektryczne do przeprowadzek


Ze względu na charakter pracy w archiwach, sądach oraz instytucjach użytku publicznego, akta spraw czy dokumenty personalne nierzadko muszą być transportowane pomiędzy określonymi placówkami. Schodołaz elektryczny stanowi więc cenne urządzenie, które dobrze jest mieć na stanie. W konkretnej sytuacji można z niego skorzystać nie tylko podczas transportu akt i dokumentów, ale też przy przeprowadzkach szaf, sejfów lub regałów pomiędzy biurami. Nie ma przy tym znaczenia, czy są to meble metalowe, ciężkie lub wielkogabarytowe. Udźwig do 170 kilogramów zagwarantuje dostateczny funkcjonalizm urządzenia.
Schodołaz do transportu dokumentów w sądzie

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu