wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Jak transportować meble po schodach?
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14
Polecamy
Podnośnik do adaptacji samochodu CARLIFT

Podnośnik do adaptacji samochodu CARLIFT

15 990,00 zł brutto13 000,00 zł netto

Jak transportować meble po schodach?Transport mebli po schodach to zadanie, z którym nierzadko muszą się zmierzyć osoby prywatne. Dziś za taką usługę płaci się dodatkowo, dlatego chcąc zaoszczędzić, decydujemy się na samodzielne wniesienie mebli. Bez względu na to czy są one pakowane w wygodnych paczkach czy stanowią jeden, zintegrowany mebel, można się pokusić o pomoc schodołazów transportowych, a na pewno wykonamy to zadanie bezpiecznie, wygodnie i komfortowo.

 

Wnoszenie mebli po schodach


Transport mebli po schodach wymaga użycia siły kilku osób. Nie sposób jest tego dokonać samodzielnie. Schodołazy kroczące elektryczne dają nam tę możliwość. Tutaj wystarczy zaledwie jedna osoba do obsługi i sterowania schodołazem, aby wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Schodołazy przemysłowe sprawdzają się głównie do wnoszenia i znoszenia mebli po schodach prostych. Jeśli mamy do czynienia ze schodami zabiegowymi, wówczas dużo lepszym, a wręcz idealnym rozwiązaniem będzie zaangażowanie schodołazu kroczącego. Wcześniej należy więc ocenić, z jakimi schodami się spotkamy, a dopiero później wybrać odpowiedni schodołaz do pomocy.

 

Schodołaz do mebli


Schodołazy transportowe najczęściej wykorzystywane są przez firmy, które zajmują się sprzedażą mebli, a więc przez sklepy meblowe, ale także duże magazyny i hurtownie. Klienci nierzadko pragnął bowiem skorzystać także z usługi wniesienia mebli po schodach, gdzie nie dysponują pomocą tak wielu osób. Takie sklepy decydują się zaś na zakup schodołazów, ponieważ mogą wówczas ograniczyć ilość osób do realizacji zlecenia. Do obsługi schodołazu wystarczy tylko jeden pracownik, który poradzi sobie zarówno z załadunkiem schodołazu, jak i jego rozładowaniem, nie wspominając już o wniesieniu i zniesieniu mebli po schodach. Nie ma przy tym żadnego znaczenia waga poszczególnych mebli czy ich gabaryty. Schodołazy transportowe zostały tak skonstruowane, aby wnieść po schodach wersalki, kanapy, regały, szafy czy nawet dywany lub wykładziny w rolkach. Wszystkie ładunki trzeba tylko odpowiednio zabezpieczyć do transportu, by nie zsunęły się ze schodołazu, a następnie uruchomić urządzenie, które w zależności od mechanizmu poruszania się, wniesie meble do miejsca docelowego.

 

Jak wnieść kanapę po schodach?


Kanapy mają różne kształty i rozmiary, aczkolwiek każda z nich może zostać bezpiecznie umieszczona na schodołazie, a następnie wniesiona po schodach do góry. To samo dzieje się z używanymi meblami, których chcemy się pozbyć z domów, mieszkań czy biur. Schodołazy transportowe są więc nieocenioną pomocą dla firm zajmujących się usługą dostarczania mebli do klientów, ale także dla osób prywatnych, które chciałaby mieć takie urządzenia na wyposażeniu. Są one praktyczne oraz bardzo wytrzymałe, dlatego stanowią cenną pomoc dla wielu firm transportowych i przedsiębiorstw meblowych. Oferowane przez nas schodołazy towarowe posiadają wyjmowaną rampę, na której umieszcza się kanapę, zabezpiecza ją przed ewentualnym upadkiem, a w miejscu docelowym opuszcza na dół za pomocą automatycznej platformy.

 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu