wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » FAQ » Jaki kupić używany schodołaz dla niepełnosprawnych?
Produkty:
Polecamy

Jaki kupić używany schodołaz dla niepełnosprawnych?Schodołazy używane dla osób niepełnosprawnych


Oferujemy szereg schodołazów używanych osobowych, które przeznaczone są dla osób o ograniczonej mobilności. Możemy Państwa zapewnić, że nasze schodołazy używane są wielokrotnie sprawdzane przed sprzedażą, dlatego pozbawiane są wszelkich ukrytych wad. Nie ma żadnych wątpliwości co do ich bezusterkowości, jednakże dodatkowo jesteśmy w stanie zapewnić gwarancję rozruchową obejmującą trzy miesiące po zakupie schodołazu. Każdy ze sprzedawanych schodołazów osobowych posiada 3 miesięczną gwarancję na sprzęt oraz 3 miesięczną gwarancję na akumulator oraz ładowarkę.

 

Schodołazy używane gąsienicowe osobowe


Używane schodołazy gąsienicowe są bardzo praktycznymi urządzeniami o niezwykle szerokim zastosowaniu, bo dzięki nim osoby niepełnosprawne mogą pokonywać schody nie tylko w domach czy budynkach mieszkalnych, ale także poza nimi, w ich bliższym i dalszym otoczeniu. Mogą to być na przykład mniej strome schody w parkach miejskich. Zawsze doradzamy jakie schodołazy używane gąsienicowe możemy Państwu zaoferować, zgodnie z potrzebami i wymaganiami technicznymi. Aby odpowiednio dobrać schodołaz osobowy używany, konieczna jest wiedza dotycząca rodzaju schodów, po jakim sprzęt będzie się poruszał (schody zabiegowe czy kręte), jakiego rodzaju wózek posiada i czy niezbędne okaże się podpięcie do wózka I czy będzie to wózek krzesełkowy. Istotna może być również informacja dotycząca ewentualnego dofinansowania schodołazów osobowych z MOPS lub PCPR.

 

Schodołazy używane kroczące osobowe


Kroczące schodołazy używane to profesjonalny sprzęt, który umożliwia poruszanie się osobom niepełnosprawnym w miejscach, jakie pozbawione są wind oraz wszelkich udogodnień. Schodołazy gąsienicowe likwidują bariery architektoniczne, których nie brakuje w przestrzeni miejskiej. Zapraszamy do kontaktu, chętnie doradzimy i precyzyjnie objaśnimy wszystkie szczegóły użytkowania schodołazu oraz szeroki zakres ich funkcjonalności. Naszym celem jest dobranie łazika schodowego do Państwa potrzeb oraz oczekiwań, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że będzie Wam służył przez lata.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii FAQ
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu