wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy dla osób niepełnosprawnych zastosowanie » Jaki schodołaz wybrać do szkoły, sądu, urzędu, teatru?
Produkty:
 • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  Prolifter
  Sprzęt rehabilitacyjny i schodołazy

  Firma Arial Piotr Karwalski
  NIP: 8361812775
  REGON: 100760535

  ul. Mszczonowska 33/35 lok.38
  96-100 Skierniewice
  woj. łódzkie
 • E-mail: biuro@prolifter.pl
 • Telefon Krzysztof (windy, platformy):
  729 888 698
  Piotr (rehabilitacja):
  663 221 727
  Bartosz (schodołazy):
  697 301 691
 • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 17

Jaki schodołaz wybrać do szkoły, sądu, urzędu, teatru?Schodołaz gąsienicowy Jolly Rampy pokonuje nie tylko schody, ale także wszelkie progi lub wzniesienia o ostrych krawędziach. Jest więc bardzo praktycznym urządzeniem na posesjach prywatnych, w budynkach użyteczności publicznej, jak szkoły, urzędy czy teatry. Osoby niepełnosprawne muszą się nieustannie borykać z mniejszymi lub większymi schodkami, ale też progami i wzniesieniami. Dzięki praktycznej funkcji schodołazów, osoby o ograniczonej mobilności nie muszą rezygnować z życia rozrywkowego biorąc udział w spektaklach, przedstawieniach. Nie ma też przeszkód, aby samodzielnie zajęły się swoimi sprawami urzędowymi.
 

Jak działa schodołaz z rampami?


Zasada działania schodołazu gąsienicowego Jolly Standard jest prosta. Wystarczy podjechać schodołazem z tytuł wózka, a następnie unieść lekko urządzenie. Nie jest to duża waga, więc opiekun nie obciąża kręgosłupa. Wózek osoby niepełnosprawnej nieznacznie odchyla się ku tyłowi, ale jest to odpowiedni kąt nachylenia, aby osoba ograniczona ruchowa mogła się czuć bezpiecznie podczas transportu po schodach i nie odczuwała dyskomfortu związanego z przechyleniem urządzenia.
Schodołaz do szkoły, urzędu
 

Schodołaz gąsienicowy niezbędny dla osób niepełnosprawnych


Schodołazy gąsienicowe stosuje się głównie na klatkach schodowych czy w budynkach użyteczności publicznej. Nierzadko znajdują zastosowanie w miejskim otoczeniu, dlatego są wręcz nieodłącznym elementem poruszania się dla osób niepełnosprawnych, służąc pokonywaniu wszelkich barier architektonicznych. Oba schodołazy gąsienicowe dla osób niepełnosprawnych charakteryzują się udźwigiem do 150 kg, dlatego są bardzo uniwersalnym urządzeniem. Nie ma żadnych obaw, że schodołaz spotka się z ograniczeniami, którym nie będzie mógł sprostać. Osoby niepełnosprawne mogą więc brać samodzielny udział w życiu kulturalnym i nie muszą rezygnować z drobnych rozrywek. Ze schodołazem pokonają każde schody i progi, jakich przecież nie jest mało w teatrach, szkołach i wszystkich budynkach publicznych.
 
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy dla osób niepełnosprawnych zastosowanie
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu