wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » FAQ » Jaki wybrać schodołaz towarowy używany?
Produkty:

Jaki wybrać schodołaz towarowy używany?Nie zawsze najlepszym rozwiązaniem jest zakup nowych schodołazów towarowych. Czasem warto także pokusić się o nabycie schodołazów używanych, jeśli można zaufać sprzedawcy i mieć pewność, że zakup będzie bezpieczny i uczciwy. Schodołazy używane towarowe może się okazać bardzo trafnym wyborem, jeśli posiadamy ograniczone środki finansowe.

 

Jaki schodołaz używany towarowy wybrać?


Aby zakupić używany schodołaz transportowy, w pierwszej kolejności konieczne jest przeanalizowanie własnych możliwości finansowych. Jesteśmy profesjonalną firmą oferującą zarówno schodołazy nowe, jak i schodołazy używane. Chętnie doradzimy w zakresie doboru najlepszego i najbardziej dopasowanego do Państwa potrzeb wózka elektrycznego. Przed zakupem zadamy Państwu pytania dotyczące charakteru przewożonych towarów czy maksymalnego udźwigu (do 170kg, do 320kg lub do 500kg), jaki były oczekiwany przez naszych klientów oraz rodzaju samego schodołazu transportowego. W naszym sklepie oferujemy zarówno schodołazy gąsienicowe, jak i schodołazy towarowe kroczące.

 

Gwarancja i serwis


Wszystkie oferowane przez nas schodołazy przemysłowe opatrzone są gwarancją rozruchową na trzy miesiące. Jesteśmy w stanie Państwa zapewnić, że wózki elektryczne towarowe używane są precyzyjnie sprawdzane i testowane na okoliczność ewentualnych usterek. Zależy nam, aby żadne awarie nigdy nie przeszkodziły w prawidłowej funkcjonalności Państwa schodołazów używanych, ponieważ użytkują je osoby lub pracownicy firm, którym zależy na sprawnym i nieprzerwanym działaniu sprzętu. Wszystkie schodołazy towarowe używane są wielokrotnie sprawdzane przed sprzedażą, a w przeważającej większości, wymieniamy także ich baterie na nowe. Możemy więc Państwu zagwarantować jakość, ale też bardzo konkurencyjne ceny. W celu zapoznania się z szeroka ofertą naszych używanych wózków schodowych, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego lub poprzez pocztę elektroniczną.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii FAQ
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu