wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » KRZESEŁKA EWAKUACYJNE
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14

KRZESEŁKA EWAKUACYJNEKrzesła ratunkowe mają dzisiaj szerokie zastosowanie. Używane są przede wszystkim przez służby ratownicze, karetki pogotowia, a także straż pożarną. To dzięki nim możliwe jest szybkie przenoszenie po schodach osób niepełnosprawnych, starszych lub słabych oraz poszkodowanych, aczkolwiek przytomnych. Dzięki nim, osoby pełniące służbę ratunkową nie nadwyrężają własnych sił, a jednocześnie skutecznie i szybko pomagają.
 
krzesło ewakuacyjne titan basic krzesło do ewakuacji titan standard krzesło do ewakuacji titan person
Krzesło ewakuacyjne Titan Basic Krzesło ewakuacyjne Titan Standard Elektryczne krzesło ewakuacyjne Titan Person 


 

Ceny krzeseł ewakuacyjnych


Podstawowe krzesełko ewakuacyjne można nabyć już za około 5000 zł brutto. Jest to jeden z najprostszych modeli wyposażony w cztery koła ułatwiające poruszanie się po płaskiej powierzchni. Nieco bardziej zaawansowane krzesełko ewakuacyjne posiada napęd elektryczny. Pojemna bateria gwarantuje zasięg nawet do 2500 stopni na jednym naładowaniu. Jego cena to około 10 000 zł brutto. Najbardziej komfortowe i nowoczesne, wysokiej jakości krzesełko elektryczne LG, zapewnia łatwy transport osób chorych. Porusza się za pomocą gąsienic i doskonale radzi sobie z pokonywaniem schodów prostych w wielu budynkach, skwerach czy placach. Jego cena sięga 16 000 zł brutto.

 

Składane krzesełka ratunkowe


Krzesełko elektryczne oraz pozbawione napędu krzesełka składane można bez problemu umieścić w pojeździe pogotowia ratunkowego, samochodzie straży pożarnej czy nawet w bagażniku samochodu osobowego. Wystarczy tylko chwila, aby je rozłożyć. Jest nieskomplikowane w obsłudze, bezpieczne w użytkowaniu i wygodne dla osoby poszkodowanej.

 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu