wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Krzesełka schodowe osobowe
Produkty:
Polecamy

Krzesełka schodowe osobowe

Krzesełka schodowe osobowe

Krzesełka przyschodowe to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań dla osób niepełnosprawnych oraz seniorów, którzy z trudnością pokonują schody. Z racji swych niewielkich gabarytów oraz braku trudności montażowych, stanowią chętnie zamawiany osprzęt rehabilitacyjny dla seniorów czy osób o ograniczonej mobilności.


 

Czym są  krzesełka przyschodowe?

Krzesełka schodowe osobowe to najlepsza alternatywna dla wind schodowych, które zajmują bardzo dużą ilość miejsca, są nieporęczne i niezgrabne. Często charakteryzują się też wysoką ceną, dlatego rzadko widywane są w domach prywatnych czy niewielkich budynkach użyteczności publicznej.


 

Zalety krzesełek schodowych osobowych

Krzesełka schodowe na tor prosty lub inaczej mówiąc krzeska schodowe na tor krzywoliniowy, jak sama nazwa wskazuje, mogą być montowane zarówno na schody kręte, jak i proste. Co ważne, ich montaż odbywa się bez jakiejkolwiek ingerencji w konstrukcję schodową. Zwykle jest to ta z cech, która przemawia za nabyciem krzesełek przyschodowych, ponieważ kupujący cenią sobie zminimalizowanie prac instalacyjnych, ze względu na mniejsze koszta inwestycji. Warto podkreślić, że krzesełka schodowe pracują cicho nie zakłócając innym domownikom normalnego funkcjonowania.


 

Bezpieczeństwo osób niepełnosprawnych

Jeną z głównych cech osobowych krzesełek schodowych jest bezpieczeństwo. W tym celu zostały wyposażone w sensory ruchu, zatrzymując się przed ewentualną przeszkodą, jaka stanie im na drodze. Nie rozwijają przy tym ryzykownej prędkości, aby ich użytkownik czuł się pewnie i komfortowo.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Krzesełko schodowe HOMEGLIDE prostoliniowe

Krzesełko przyschodowe HOMEGLIDE na proste schody

11 490,00 zł brutto10 638,89 zł netto
dodaj do porównania
Winda schodowa ALFA tor krzywoliniowy

Krzesełko przyschodowe ALFA na schody zabiegowe

29 990,00 zł brutto27 768,52 zł netto
dodaj do porównania

Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu