wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » FAQ » Krzesło kardiologiczne
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14

Krzesło kardiologiczneKrzesło kardiologiczne idealne do karetki


Obecnie służby medyczne potrzebują dużego wsparcia ze strony nowoczesnych technologii. Jednym z takich rozwiązań jest krzesło kardiologiczne, które idealnie nadaje się do pojazdu karetki pogotowia. Jest ono lekkie, ze względu na wykorzystane do jego produkcji aluminium, a przy tym wytrzymałe, oferujące duże obciążenie. Można go swobodnie składać, a jego rozłożenie zajmuje zaledwie kilka sekund. Urządzenie wyposażone jest także w pasy bezpieczeństwa, gwarantujące pacjentowi spokojne i kontrolowane przemieszczanie po schodach. Krzesełko zapewnia łatwą sterylizację oraz czyszczenie.
 

krzesło kardiologiczne manualne

Manualne krzesło kardiologiczne


Schodowe krzesełko ślizgowe to prawdziwe ułatwienie dla wszystkich ratowników, załóg pogotowia ratunkowego, straży pożarnej czy transportu medycznego. Umożliwia łatwe i szybkie transportowanie osoby niepełnosprawnej po schodach prostych. Używane jest podczas interwencji medycznej, a nawet w momencie pożaru budynku. Umożliwia przemieszczenie osoby chorej, słabej lub niepełnosprawnej z wysokich kondygnacji budynku do pojazdu ratowniczego. Nie nadwyręża siły oraz kręgosłupa pracowników. Krzesełko manualne może być obsługiwane przez dwie osoby, co znacznie ułatwia manewrowanie urządzeniem po schodach, zabezpieczając także przed jego niekontrolowanym ruchem. Przede wszystkim jest składane, dlatego nie potrzeba wiele miejsca do jego przechowywania i z powodzeniem zmieści się we wszelkich pojazdach ratowniczych, a nawet w autach osobowych. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i lekkością, ze względu na aluminiową konstrukcję. Ponadto jest ono przystosowane do transportu osób ważących do 159 kg.

jak używać krzesło kardiologiczne
 

Elektryczne krzesełko kardiologiczne


Krzesełko kardiologiczne z napędem elektrycznym to rozwiązanie znacznie wygodniejsze i bardziej komfortowe, aniżeli manualne krzesełko ewakuacyjne. Zostało przystosowane do transportu osób o wadze nawet do 169 kg. Oferuje napęd elektryczny, zapewniając najbardziej efektywny sposób poruszania się, a więc za pomocą gąsienic. Naładowany akumulator wystarcza nawet do pokonania 2500 schodów. Porusza się z prędkością 1,7 sekund na stopień, co zapewnia bezpieczeństwo oraz wygodę obsługi. Jest chętnie użytkowane przez służby medyczne, ratunkowe, transport medyczny, a także straż pożarną. Posiada aż dwie pary uchwytów, dzięki czemu spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa i zapewnia komfort i stabilizację samemu pacjentowi.
elektryczne krzesło kardiologiczne

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii FAQ
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu