wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Łatwe wnoszenie grzejników po schodach
Produkty:
 • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  Prolifter
  Sprzęt rehabilitacyjny i schodołazy

  Firma Arial Piotr Karwalski
  NIP: 8361812775
  REGON: 100760535

  ul. Mszczonowska 33/35 lok.38
  96-100 Skierniewice
  woj. łódzkie
 • E-mail: biuro@prolifter.pl
 • Telefon Krzysztof (windy, platformy):
  729 888 698
  Piotr (rehabilitacja):
  663 221 727
  Bartosz (schodołazy):
  697 301 691
 • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 17

Łatwe wnoszenie grzejników po schodachSchodołazy towarowe kroczące mają za zadnie przenosić i transportować różne ładunki po schodach. Charakteryzują się doskonałym wykonaniem i wysoką jakością pracy. Zdecydowanie ułatwiają zadanie dźwigania towarów po schodach, wnoszenia ich i znoszenia.
 
Wnoszenie grzejnika po schodach

Hydraulicy też korzystają z elektrycznych wózków schodowych


Specjaliści zatrudnieni w firmach hydraulicznych, które zajmują się projektowaniem i montażem urządzeń sanitarnych lub grzewczych, doskonale wiedzą, z jak dużą wagą piecyków i grzejników muszą się nieustannie mierzyć. To właśnie dla ułatwienia ich pracy i wielu podobnych przedsiębiorstw działających na tej samej zasadzie, stworzono schodołazy elektryczne. Jedno pomieszczenie mieszkalne usytuowane w wysokim bloku nieprzystosowanym do najnowszych rozwiązań architektonicznych, będzie wymagało zamontowania nawet kilku grzejników. Schodołaz kroczący potrafi unieść wiele takich sprzętów naraz. Jego zadanie na tym się jednak nie kończy, ponieważ wózki elektryczne są przystosowane także do wywożenia gruzu po schodach, materiałów budowlanych czy narzędzi montażowych. To właśnie pozbycie się gruzu jest zawsze najtrudniejszym zadaniem dla osób zajmujących się remontami. Nie wspominając już o starych grzejnikach, które ze względu na użycie stalowych czy żeliwnych materiałów, są bardzo ciężkie.
 

Charakterystyka schodołazów towarowychSchodołaz towarowy przystosowany jest do dźwigania bardzo dużych ładunków. Jego udźwig wynosi 170 kilogramów, dlatego bez najmniejszego problemu będzie w stanie przenieść grzejniki czy piecyki grzewcze. Warto mieć na uwadze, że osoby zatrudnione w firmach hydraulicznych nierzadko muszą się zmierzyć z pokonaniem wraz z ładunkiem naprawdę wysokich pięter. Często są to nawet dziesiątki, a nawet setki stopni. Budynki pozbawione wind stanowią dla nich dodatkowe utrudnienie, a niejeden grzejnik czy piecyk waży kilkadziesiąt kilogramów. Schodołazy elektryczne nie tylko więc poprawiają komfort pracy, ale także pozwalają pracować w zgodzie z obowiązującymi przepisami BHP. Ich obsługa nie wymusza posiadania żadnych certyfikatów, a umiejętność opanowania schodołazu kroczącego jest banalnie prosta. Wystarczy pół godzinne przeszkolenie pracownika, aby bez żadnych trudności wnosił po schodach nowe grzejnik lub piecyki, a jednocześnie mógł znosić z kolejnych pięter budynku stare, już zużyte sprzęty.
Transport skrzynek narzędziowych po schodach
 

Sposoby finansowania schodołazów transportowych


Schodołazy towarowe elektryczne mogą być zakupione za pośrednictwem różnych firm finansowania. Najczęściej kupuje się je za gotówkę, w przypadku firm projektowych czy remontowo-budowlanych. Nierzadko korzysta się także z finansowania za pomocą leasingu lub kredytu. Leasing schodołazów elektrycznych jest o tyle wygodny i opłacalny, że wysokość raty można wliczyć w koszty firmy, a tym samym optymalizować jej dochody. Wózki elektryczne do nowo powstałych firm hydraulicznych dotuje się również ze środków bezzwrotnych, które właściciele firm otrzymują np. z urzędu pracy. Jest to najbardziej korzystny sposób finansowania schodowego wózka towarowego, bo realnie nie będzie to koszt nabywcy.
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu