wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Finansowanie - schodołazy towarowe » Leasing na zakup schodołazów towarowych
Produkty:
 • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  Prolifter
  Sprzęt rehabilitacyjny i schodołazy

  Firma Arial Piotr Karwalski
  NIP: 8361812775
  REGON: 100760535

  ul. Mszczonowska 33/35 lok.38
  96-100 Skierniewice
  woj. łódzkie
 • E-mail: biuro@prolifter.pl
 • Telefon Krzysztof (windy, platformy):
  729 888 698
  Piotr (rehabilitacja):
  663 221 727
  Bartosz (schodołazy):
  697 301 691
 • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 17
Polecamy

Leasing na zakup schodołazów towarowychLeasing na elektryczny wózek schodowy


Zakup schodołazów towarowych za pośrednictwem leasingu jest jednym z doskonałych sposobów dywersyfikacji źródeł finansowania firmy. To rozwiązanie pomaga też w optymalizacji kosztów, jeśli zależy nam na jej prawidłowym funkcjonowaniu i odpowiednim zarobkowaniu.

 

Właśnie z tego względu polecamy zakup schodołazów transportowych w korzystnej formie leasingu. Podstawową zaletą tej opcji jest możliwość wpisania całej raty leasingowej zakupu wózków transportowych w koszty prowadzenia działalności, co skutkuje zmniejszoną podstawą opodatkowania.

 

 

Ile kosztuje nas leasing na schodołaz towarowy?

 

Rata leasingowa na zakup schodołazów transportowych jest niewielka, a w sytuacji dogodnego prosperowania firmy, jaki ten sprzęt poniekąd gwarantuje, niemal niezauważalna. Dodatkowo, jeśli przedsiębiorca korzysta już z innych form leasingu, np. na zakup samochodu, to wówczas raty mogą zostać skonsolidowane. Szacunkowa wysokość zobowiązania leasingowego w przypadku nabycia wózka transportowego będzie wynosić od 200 do 350 zł, przy rozłożeniu spłaty na pięć lat, czyli najbardziej dogodny czas, biorąc pod uwagę optymalizację kosztów.

 

 

Którą firmę leasingową wybrać?

 

Ta decyzja pozostaje już w indywidualnej gestii naszych klientów, podobnie jak model schodołazu elektrycznego, jaki możemy Państwu polecić. Oczywiście, osobom niezdecydowanym proponujemy również firmę leasingową, z którą współpracujemy, ale w żadnym względzie nie jest to opcja narzucana odgórnie.

 

 

Dlaczego warto wziąć nowy schodołaz transportowy w leasing?

 

W przypadku umowy leasingowej najlepiej jest rozpatrzyć zakup wyłącznie nowych wózków elektrycznych, ponieważ nie tracą one na swej wartości, a wraz ze spłatą urządzenia, wciąż możemy cieszyć się jego trwałością i niezawodnością. Trzeba ponadto podkreślić, że o ile leasing na transportowe wózki elektryczne można wziąć dopiero po 6 lub 12 miesiącach prowadzenia działalności (w zależności od procedur leasingodawcy), o tyle zakończenia leasingu operacyjnego dokonamy w każdej chwili, w momencie spłacenia wszystkich zobowiązań kredytowych.


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Finansowanie - schodołazy towarowe
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu