wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » FAQ » Łóżko obrotowe do sypialni
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14
Polecamy
Podnośnik do adaptacji samochodu CARLIFT

Podnośnik do adaptacji samochodu CARLIFT

15 990,00 zł brutto13 000,00 zł netto

Łóżko obrotowe do sypialniWygodne łóżko rehabilitacyjne dla osoby leżącej to nierzadko jeden z warunków szybkiego powrotu do zdrowia i pełnej sprawności. Tym bardziej, jeśli dotyczy to pacjentów, którzy przechodzą rehabilitację domową. Trudno wyobrazić sobie dziś łóżko, które obsługiwane jest manualnie. Takie rozwiązanie jest bardzo problematyczne nie tylko dla pacjentów, ale też ich opiekunów. Łóżko rehabilitacyjne Twist stanowi więc odpowiedź na zapotrzebowanie dla sprzętu łatwego w obsłudze i wyposażonego w szereg istotnych udogodnień. Zmniejsza się zatem ilość zadań i obowiązków, jakie ciążą na opiekunie. Od tej pory skupiają się niemal wyłącznie na asekuracji pacjenta, ograniczając do minimum uciążliwe dźwiganie osoby chorej.

 

Łóżko obrotowe do sypialni TWIST Łóżko obrotowe do sypialni SWINGTWIST
Łóżko obrotowe do sypialni TWIST Łóżko obrotowe do sypialni SWINGTWISTTu znajdziesz informacje o: Dofinansowanie PFRON na łóżko obrotowe do sypialni

 

Dlaczego warto wybrać łóżko rehabilitacyjne Twist?


Łóżko Twist jest przykładem naprawdę doskonałego sprzętu medycznego, które spełni potrzeby i oczekiwania bardzo szerokiego grona odbiorców. Może być stosowane w szpitalach, klinikach, ale także w domach prywatnych. Największą jego zaletą jest możliwość elektrycznego sterowania za pomocą pilota. Wszystkie funkcje daje się uruchomić zaledwie kilkoma przyciskami. Może to zrobić nie tylko opiekun, ale też sam pacjent, który zyskuje sprawczość i ma szansę wreszcie sam o sobie decydować. Nie jest to zwykłe łóżko, ponieważ poza znanymi już wszystkim funkcjami, posiada wiele innych udogodnień. Przykładem jest tu z pewnością możliwość zamiany leżanki na fotel. Pacjent ma szansę szybkiej zmiany pozycji z leżącej na siedzącej. Odbywa się to oczywiście w sposób elektroniczny, za pomocą zdalnego pilota. Przybranie najlepszej pozycji, a co istotne, ich regularna zmiana stanowi dla chorego sposób na szybsze dochodzenie do zdrowia.


 

Jak działa łóżko obrotowe Twist?


Łóżko rehabilitacyjne Twist jest przeznaczone dla pacjentów ważących do 120 kg. Posiada kółka jezdne z hamulcem w wersji standardowej. Gwarantuje to więc pełne bezpieczeństwo dla chorego, ale także możliwość przemieszczania łóżka w dowolne miejsce. Wygodny materac o wymiarach 90x200 jest także standardowym wyposażeniem całego zestawu. Istnieje też możliwość jego doposażeniu np. w materac przeciwodleżynowy, lampkę LED, prześcieradło nieprzemakalne, a nawet funkcję pionizacji. W tradycyjnej formie, korzystanie z łóżka zapewnia zmianę pozycji chorego z leżącej na siedzącą. Materac staje się wówczas fotelem. Ułatwia to pacjentowi przyjmowanie posiłków, bez konieczności pionizowania jego pleców poduszkami. Wspomaga też podczas przesadzania na wózek inwalidzki.

  

Łóżko Twist do prywatnego domu


Ten nowatorski sprzęt medyczny można zakupić także do własnego domu. Doskonale sprawdza się podczas rekonwalescencji pacjentów z urazami narządu ruchu lub innymi schorzeniami, np. układu oddechowego. Łóżko Twist sprzyja leczeniu, ze względu na możliwość częstej zmiany pozycji. Jedną z nich jest pozycja drenażowa, która pomaga w oczyszczeniu płuc. Warto mieć na uwadze, że łóżko Twist jest swojego rodzaju codzienną rehabilitacją, ponieważ motywuje pacjenta do samodzielnego wstawania lub choćby siadania.


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii FAQ
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu