wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » FAQ » Łóżko rehabilitacyjne z funkcją fotela
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14

Łóżko rehabilitacyjne z funkcją fotelaOsoby niepełnosprawne ruchowo doświadczają bardzo wielu problemów, ze względu na ograniczone możliwości poruszania się. Na szczęście dzisiejsza technologia wychodzi im naprzeciw. Łóżko rehabilitacyjne jest tego najlepszym przykładem tym bardziej, że zostało wyposażone w możliwość obracania się.


 

Łóżko rehabilitacyjne obrotowe TWIST Łóżko rehabilitacyjne obrotowe TWISTSWING z funkcją pionizacji i przechyły boczne

Łóżko rehabilitacyjne obrotowe TWIST

Łóżko rehabilitacyjne obrotowe TWISTSWING z funkcją pionizacji i przechyły boczne

DOFINANSOWANIE PFRON NA ŁÓŻKO REHABILITACYJNE Z FUNKCJĄ FOTELA


 

Czym jest łóżko Twist?


To rewolucyjne rozwiązanie, które znacznie ułatwi opiekę nad osobą chorą, leżącą. Do tej pory, aby móc podać pacjentowi posiłek, należało podpierać jego plecy poduszkami. Łóżko Twist jest tak skonstruowane, aby zaoferować choremu także możliwość swobodnego siedzenia. Sterowanie łóżkiem odbywa się w sposób elektroniczny. Za pośrednictwem pilota z pozycji leżącej płynnie przechodzimy do pozycji siedzącej. Nikt nie musi więc używać siły własnych rąk i nadwyrężać kręgosłupa poprzez konieczność np. unoszenia pacjenta.


 

Wiele różnych opcji


Funkcja leżenia i siedzenia to jednak nie wszystko. Można też tak ustawić łóżko za pomocą pilota, aby chory znalazł się w pozycji drenażowej. Jest to bardzo wygodna pozycja dla osób cierpiących na schorzenia układu oddechowego. Do dyspozycji jest też funkcja pozwalająca na pochylenie łóżka głową bądź nogami w dół. Mowa tu o funkcji Trendelenburga i Antytrendelenburga. Wciąż nie jest to jednak wszystko, ponieważ funkcja pionizacji, jaką można tu zastosować, będzie ułatwiać pacjentowi naukę samodzielnego wstawania. Te nowoczesne rozwiązania z pewnością wspomogą jego codzienne funkcjonowanie.


 

Konstrukcja łóżka Twist z funkcją fotela


Łóżko swoją konstrukcją nie odbiega od tradycyjnych łóżek rehabilitacyjnych. Zostało tylko wyposażone w wygodny mechanizm elektronicznego sterowania. Jest wykonane z wytrzymałych materiałów, a co najważniejsze, ma bardziej estetyczną stylistykę. Nie przypomina łóżka przeznaczonego dla osób niepełnosprawnych, przez co nie wpływa negatywnie na nastrój chorego. Można go umiejscowić zarówno w domowej przestrzeni, jak i w klinikach czy szpitalach. 

Zalety łóżka rehabilitacyjnego


Twist To nowoczesne łóżko jest przeznaczone dla wszystkich pacjentów leżących, po urazach układu ruchu oraz podczas leczenia innych schorzeń. Wszystkie zastosowane w nim rozwiązania będą z pewnością stanowić ogromne ułatwienie podczas wykonywania codziennych zadań w zakresie opieki na pacjentem. Przede wszystkim, łóżko sterowane jest elektrycznie za pomocą pilota. Może być więc obsługiwane przez samego chorego, jeśli tylko pozwala mu na to jego stan zdrowia. Poprzez możliwość zmiany pozycji z leżącej na siedzącą, chory staje się bardziej samodzielny. Ułatwia się mu wstawanie z łóżka, a także uzyskanie jak najbardziej wygodnej pozycji leżącej. Zapobiega się np. powstawaniu odleżyn. Układ oddechowy i krwionośny pracuje w sposób oczekiwany, ze względu na możliwość wielokrotnego dokonywania zmian pozycji. Poprawia się też stan układu ruchu, który pobudzany jest do koniecznej aktywności. Wreszcie, zastosowanie łóżka ma także ogromny wpływ na stan psychiczny chorego. Zyskuje sprawczość i w efekcie szybciej dochodzi do pełnego zdrowia.


 


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii FAQ
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu