wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Napędy elektryczne, przystawki do wózków
Produkty:

Napędy elektryczne, przystawki do wózków

Napędy elektryczne, przystawki do wózków
Przystawki elektryczne do wózków inwalidzkich to nowatorskie rozwiązanie, które w łatwy sposób daje szansę unowocześnienia tradycyjnego wózka. Proste i szybkie podpięcie przystawki odbywa się bez konieczności wykorzystania narzędzi, a także pomocy osób trzecich. Osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim, dzięki dostawce elektrycznej do ręcznych wózków inwalidzkich, nie musi silić się na wymianę swojego pojazdu.

To urządzenie jest doskonale dostosowane do ruchu, ponieważ wyposażone zostało w mocną baterię ładowaną tradycyjnie z gniazdka elektrycznego. Posiada szereg akcesoriów, poprzez które osoba niepełnosprawna może bezpiecznie dołączyć do ruchu. Jest to choćby klakson, oświetlenie Led czy hamulce tarczowe z blokadą.

Napędy elektryczne do wózków inwalidzkich potrafią być stosunkowo szybkie, ale zostały wyposażone także w ogranicznik prędkości dla zachowana bezpieczeństwa. Dostawki elektryczne do ręcznych wózków inwalidzkich wykluczają konieczność wymiany starego wózka inwalidzkiego na taki, który posiada napęd dedykowany, dlatego też są godne uwagi.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu