wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie

O firmie

prolifter schodołazy

Zakup schodołazów transportowych powinien być wcześniej poparty pełną analizą korzyści, jak i gruntownym pozyskiwaniem informacji dotyczących samego urządzenia. Jesteśmy firmą funkcjonują na rynku już od wielu lat. Doskonale znamy potrzeby osób niepełnosprawnych i firm zajmujących się transportem towarów. Wiemy, jak ważne jest komfortowe wnoszenie i znoszenie ładunków po schodach oraz jesteśmy ponadto przekonani, że również osoby niepełnosprawne zasługują na komfortową szansę poruszania się gdziekolwiek się znajdą. To właśnie z tego względu oferujemy niezawodne schodołazy transportowe, dostępne na terenie Polski. Nasi klienci nie muszą dokonywać wyboru schodołazu bez wcześniejszego zapoznania się ze sprzętem. Dla Państwa wygody wykonujemy darmowe pokazy w całym kraju. Dzięki szczególnym prezentacjom dobieramy odpowiedni schodołaz towarowy czy osobowy do wymagań naszych klientów. Podpowiadamy też jakie są źródła dofinansowania schodołazów i dotacje na likwidację barier architektonicznych. Chętnie wskażemy także miejsce otrzymania dotacji dla osób niepełnosprawnych i poinstruujemy w zakresie kompletowania niezbędnych formalności.
 

Sprzedaż schodołazów towarowych elektrycznych


Schodołazy towarowe zasilane baterią litowo-jonową są najodpowiedniejszym sposobem transportu ładunków po schodach. Idealnie sprawdzają się jako pomoc w zakresie wnoszenia i znoszenia najróżniejszych sprzętów, np. białego AGD, mebli, szaf, ale także urządzeń biurowych, jak kserokopiarki. Niektóre ładunki, ze względu na swą dużą wagę, można wnosić po schodach krętych lub prostych wyłącznie z pomocą schodołazów. Są to na przykład szafy pancerne, automaty vendingowe i wiele innych, które charakteryzują się ciężarem, jaki przekracza możliwości pracowników. W ofercie posiadamy najróżniejsze typy schodołazów, jak choćby gąsienicowe, kroczące czy posiadające platformę. Pomagamy w dobraniu odpowiedniego asortymentu dla Państwa firmy. 
Wnoszenie kserokopiarki po schodach
 
schodołazy osobowe

Sprzedaż schodołazów dla osób niepełnosprawnych


W naszej ofercie posiadamy także specjalistyczne schodołazy dla osób niepełnosprawnych, które umożliwiają poruszanie się po schodach krętych lub płaskich, zgodnie z architekturą budynku. Do wyboru są schodołazy kroczące oraz gąsienicowe. Chętnie wskażemy możliwości i pełną funkcjonalność obu typów na bezpłatnej prezentacji. Schodołazy dla osób niepełnosprawnych znajdują zastosowanie w blokach mieszkalnych, budynkach użyteczności publicznej oraz instytucjach i w miejskim otoczeniu.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu