wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » PODNOŚNIK WANNOWY ELEKTRYCZNY
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14
Polecamy

PODNOŚNIK WANNOWY ELEKTRYCZNYpodnośniki dowannowe elektryczne

Elektryczny podnośnik wannowy dla niepełnosprawnych i seniorów


Podnośnik wannowy dla osób niepełnosprawnych to urządzenie wspierające proces zdrowienia i opiekę nad seniorami oraz pacjentami z ograniczoną mobilnością. Jego innowacyjne działanie znacznie ułatwia wszelkie czynności pielęgnacyjne i zapewnia bezpieczeństwo codziennej higieny.

Ten nowatorski sprzęt rehabilitacyjny waży zaledwie 10 kilogramów i jest w pełni mobilny. Łatwo zmieści się w bagażniku każdego samochodu i może być użytkowany przez opiekunów zajmujących się kilkoma pacjentami w różnych lokalizacjach.
 

Cena podnośnika wannowego


Elektryczny podnośnik wannowy jest niedrogim rozwiązaniem, stąd szeroka jego powszechność. W zależności od modelu, cena podnośnika waha się od 1749 do 1849 zł brutto w sklepie Prolifter. Możliwe jest nabycie urządzenia z dofinansowaniem PFRON. Elektryczna obsługa urządzenia i możliwość sterowania pilotem to bardzo pożądane cechy przy tak niskiej cenie, co jest dużą zaletą urządzenia.
 

podnośnik wannnowy dietz kanjo eco podnośnik wannnowy dietz kanjo standard

Podnośnik wannowy elektryczny Dietz ECO
(na jednym ładowaniu około 25 podnoszeń)

Podnośnik wannowy elektryczny Dietz Standard
(na jednym ładowaniu około 40 podnoszeń)
 

Jak działa podnośnik wannowy?


Podnośnik wannowy cieszy się sporym zainteresowaniem nie tylko ze względu na swoją niską cenę, ale także łatwość obsługi. Jego głównym zadaniem jest podnoszenie oraz opuszczanie osoby niepełnosprawnej biorącej kąpiel w wannie.

Posiada szereg cech, które wyróżniają go na tle innych. Przede wszystkim odznacza się oczekiwaną stabilnością zapewniającą choremu pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania. Został wyposażony w cztery nogi z przyssawkami, które mocno przytwierdzają się do powierzchni wanny. To wygodne rozwiązanie, ponieważ nie wymaga stałego mocowania, a wannę można użytkować także bez podnośnika.

Urządzenie jest uniwersalnych rozmiarów, stąd nadaje się do umieszczenia w każdej wannie bez względu na jej długość, szerokość czy kształt. Podnośnik obsługiwany jest elektrycznie za pomocą pilota zdalnego sterowania. Oparcie odchyla się w zakresie 40 stopni, umożliwiając komfortowe wykonywanie czynności higienicznych.

Sprzęt jest składany, dlatego można go używać tylko w razie potrzeby. Po złożeniu na dwie części nie zajmuje wiele miejsca. Łatwo go transportować i przechowywać w dowolnym miejscu w łazience.

Urządzenie jest obsługiwane automatycznie, dzięki wmontowanemu akumulatorowi. Jego pełne naładowanie zajmuje zaledwie 3 godziny, a po tym czasie podnośnik umożliwi sprawne funkcjonowanie z baterią wystarczająca na ok. 40 podnoszeń. 
 

 

dofinansowanie podnośnika wannowego

Dofinansowanie podnośnika wannowego


Elektryczny podnośnik wannowy nie jest drogi, a mimo tego podczas jego zakupu można liczyć na dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Dotacja na to urządzenie, niezbędne podczas wykonywania czynności kąpielowych, może wynosić nawet do 95% jego wartości fakturowej. W celu złożenia wniosku o dofinansowanie, należy udać się do właściwego miejscu zamieszkania oddziału MOPS lub PCPR.
 

Akcesoria i dodatki do podnośników wannowych


Podnośniki wannowe już w standardzie są bogato wyposażone, ale chcąc cieszyć się jeszcze większym komfortem, warto rozważyć zakup akcesoriów, które rozszerzą ich funkcjonalność.

Przykładem jest dysk transferowy obrotowy, który bez zbędnego wysiłku umożliwia obrót osoby niepełnosprawnej w odpowiedni kąt, aby mogła zająć żądaną pozycję. Dysk gwarantuje rotację o 360 stopni.

Wygodnym dodatkiem będzie także tapicerka antybakteryjna zawierająca w swym składzie cząstki srebra, która zabezpiecza skórę zapewniając pełną ochronę antybakteryjną. Miękka tapicerka zaś to dodatkowy komfort dla użytkownika podczas kąpieli.

To uniwersalne i łatwe w obsłudze urządzenie zagwarantuje komfort użytkowania nie tylko tym, którzy na co dzień zajmują się opieką nad seniorami czy pacjentami, ale także samym osobom niepełnosprawnym, znacznie zwiększając wygodę wykonywania niezbędnych czynności higienicznych. Nic więc dziwnego, że cieszy się tak szerokim zainteresowaniem przy proporcjonalnie niskiej cenie. Nabywają go zarówno prywatni opiekunowie, jak i osoby zawodowo zajmujące się seniorami czy pacjentami o ograniczonej możliwości poruszania się.


 

dysk transferowy obrotowy miękka tapicerka anty-poślizgowa
Dysk transferowy Miękka tapicerka anty-poślizgowa

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu