wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Podnośniki osobowe » Podnośniki sufitowe
Produkty:

Podnośniki sufitowe

Podnośniki sufitowe
Podnośnik sufitowy Luna do doskonała pomoc dla osób niepełnosprawnych i seniorów, a zarazem jedno z najnowocześniejszych i nowatorskich rozwiązań. Za jego pomocą możliwe jest podnoszenie i przenoszenie pacjenta w domach opieki, domach seniorach, szpitalach czy w prywatnych mieszkaniach.
 

Jak działa podnośnik sufitowy?

Podnośnik sufitowy dla niepełnosprawnych wymaga dodatkowego montażu systemu szyn, dzięki którym pacjent będzie mógł się przemieszczać pomiędzy np. łóżkiem a krzesłem, a w wyjątkowych sytuacjach nawet pomiędzy pomieszczeniami. Urządzenie składa się z siedziska wykonanego z materiału, aby łatwiej było zająć pozycję. Istnieje wiele modeli podnośnika podwieszanego, a wybór będzie zależeć od specjalnych potrzeb samego pacjenta. Można sterować urządzeniem za pomocą pilota, jak i w sposób mobilny.
 

Dofinansowanie na podnośnik sufitowy pacjenta

Sam podnośnik nie należy do tanich urządzeń, jednak wielość akcesoriów, elementów, a przy tym rozwiązań związanych z jego użytkowaniem, jest z pewnością warta swojej ceny. Można nabyć ten podnośnik sufitowy także dzięki dofinansowaniu z PFRON. Istnieje możliwości uzyskania nawet do 95% wartości urządzenia, ponieważ istotnie usprawnia on funkcjonowanie osób niepełnosprawnych.
 

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Podnośnik sufitowy Luna Standard

Podnośnik sufitowy dla niepełnosprawnych LUNA IPX4 Winncare

9 890,00 zł brutto9 157,41 zł netto
dodaj do porównania


Projektowanie i montaż


Zakup podnośnika sufitowego wiąże się z koniecznością bardzo precyzyjnego określenia potrzeb użytkownika, ponieważ urządzenie ma na celu maksymalnie uprościć codzienne funkcjonowanie chorego. Dlatego istotne jest tu wstępne projektowanie montażu szyn oraz skonkretyzowanie zastosowania urządzenia. Warto więc zwrócić się o pomoc do profesjonalnego sklepu, który może rozwikłać wszelkie istotne kwestie jego użytkowania.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu