wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy dla osób niepełnosprawnych zastosowanie » Polecamy transporter schodowy osobowy
Produkty:
 • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  Prolifter
  Sprzęt rehabilitacyjny i schodołazy

  Firma Arial Piotr Karwalski
  NIP: 8361812775
  REGON: 100760535

  ul. Mszczonowska 33/35 lok.38
  96-100 Skierniewice
  woj. łódzkie
 • E-mail: biuro@prolifter.pl
 • Telefon Krzysztof (windy, platformy):
  729 888 698
  Piotr (rehabilitacja):
  663 221 727
  Bartosz (schodołazy):
  697 301 691
 • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 17

Polecamy transporter schodowy osobowyPolecamy dwa niezawodne transportery schodowe, jakie posiadamy w naszej ofercie. To uniwersalne urządzenia przystosowane do pokonywanie różnego rodzaju schodów (w zależności od modelu schodołazu), gwarantujące komfort obsługi i użytkowania.

 

Transporter schodowy krzesełkowy gąsienicowy LG Evacu


Transporter schodowy krzesełkowy został stworzony z myślą o szybkim i komfortowym transportowaniu osób niepełnosprawnych ruchowo. Z tego powodu często używany jest przez karetki pogotowia, służby medyczne, podczas ewakuacji z budynków mieszkanych osób o ograniczonej mobilności, a także seniorów. Schodołaz gąsienicowy wyposażony jest w dedykowane krzesełko, ale także szereg udogodnień, jak pas biodrowy i pas pod głowę, które stabilizują osobę transportowaną, gwarantując jej oczekiwany komfort podczas przenoszenia. Transporter schodowy krzesełkowy gąsienicowy LG Evacu to lekka, aluminiowa konstrukcja. Co ważne, można go składać, a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca, dzięki czemu łatwo przewozi się go w bagażniku, samochodu, karetce pogotowia lub przechowuje na klatkach schodowych. Dzięki systemowi gąsienicowemu, schodołaz krzesełkowy LG Evacu pokonuje schody proste o różnym nachyleniu i stanowi bardzo uniwersalny sposób transportu.
Transporter schodowy LG EVACU na schodach

 
 

Transporter schodowy krzesełkowy kroczący LG2020


Schodołaz krzesełkowy kroczący to urządzenie, które bez problemu pokonuje schody kręte o mało uniwersalnej architekturze. Często stosowany jest więc w miejscach, gdzie schodołazy gąsienicowe nie mogłyby się poruszać. Lekka waga i niewielkie rozmiary usprawniają jego użytkowanie dając wytchnienie także operatorom i opiekunom. Transporter schodowy krzesełkowy kroczący LG2020 został wyposażony w bardzo pojemny akumulator, co czyni go niezawodnym urządzeniem mobilnym. Zapewnia również oczekiwany komfort obsługi, ponieważ schodołaz ładowany jest tak samo, jak telefon komórkowy, z gniazdka elektrycznego. Transporter schodowy sprawdzi się w trudnych warunkach miejskich czy domowych.
Transporter schodowy kroczący LG2020
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy dla osób niepełnosprawnych zastosowanie
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu