wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy dla osób niepełnosprawnych zastosowanie » Prosty, tani schodołaz osobowy?
Produkty:
 • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  Prolifter
  Sprzęt rehabilitacyjny i schodołazy

  Firma Arial Piotr Karwalski
  NIP: 8361812775
  REGON: 100760535

  ul. Mszczonowska 33/35 lok.38
  96-100 Skierniewice
  woj. łódzkie
 • E-mail: biuro@prolifter.pl
 • Telefon Krzysztof (windy, platformy):
  729 888 698
  Piotr (rehabilitacja):
  663 221 727
  Bartosz (schodołazy):
  697 301 691
 • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 17
Polecamy

Prosty, tani schodołaz osobowy?Schdołazy osobowe to doskonałe rozwiązanie w razie konieczności pokonywania barier architektonicznych, jakimi wciąż jeszcze usiane są nasze miasta, parki, skwery, a nawet prywatne domy. Jedynym problemem może być jednak jego cena oraz szeroki wybór. Dlatego właśnie warto zasugerować się opiniami ekspertów, aby zakupić prosty i tani schodołaz, zgodny z potrzebami odbiorców.

 

Schodołazy osobowe na każdą kieszeń


Podczas zakupu schodołazu nie warto kierować się ich wysoką ceną, ponieważ nie będzie to odpowiednie kryterium wyboru. W pierwszej kolejności należy rozważyć, czy dany wózek schodowy będzie technicznie dostosowany do poruszania się po schodach prostych czy krętych. Najtańszym, bardzo prostym w obsłudze i lekkim do prowadzenia jest schodołaz TGR Jolly standard 130, a jego koszt to 12990 zł brutto.

 

Schodołazy osobowe łatwe w obsłudze


Wiele osób rezygnuje z zakupu schodołazu elektrycznego z obawy przed zbyt skomplikowaną jego obsługą. Okazuje się jednak, że współczesna technika działa w służbie kupującym, ponieważ nowoczesne schodołazy steruje się w bardzo łatwy sposób. Uniwersalne schodołazy, jak np. schodołaz TGR Jolly standard poruszają się za pomocą systemu gąsienicowego, który pozwala pokonać wszystkie schody proste. Ponadto są lekkie, szybko się składają, a ich przechowywanie nie zajmuje wiele miejsca. Z powodzeniem można je pomieścić w bagażniku każdego samochodu. Co ważne, elektryczne schodołazy osobowe zasilane są za pomocą pojemnego i wydajnego akumulatora, który ładowany jest za pomocą standardowego gniazdka elektrycznego. To wszystko sprawia, że schodołazy osobowe stają się coraz powszechniejsze w użyciu.

 

Jak sfinansować schodołaz osobowy?


Najprostszym sposobem finansowania schodołazu jest jego zakup za gotówkę. Można tego dokonać już za 12990 zł brutto, ale istnieje również możliwość zakupu schodołazu rekondycjonowanego w cenie około 8900 brutto. Osobowe schodołazy elektryczne nabywane z tzw. drugiej ręki, czyli używane, gwarantują wysoką jakość i wciąż bardzo długi okres bezawaryjnego funkcjonowania, ponieważ są w pełni serwisowane. Wymieniamy akumulator oraz ładowarkę, a także naprawiamy wszelkie powstałe podczas wcześniejszego użytkowania uszkodzenia. Wiele osób o ograniczonej mobilności ucieka się także do urzędów pomocowych, które oferują dofinansowanie schodołazów ze środków PEFRON. Elektryczny wózek schodowy będzie wówczas kosztował nawet 5% swojej rynkowej wartości, ponieważ pozostałe 95% ceny ureguluje państwo.

 
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy dla osób niepełnosprawnych zastosowanie
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu