wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » FAQ » Rampa załadowcza do samochodu do automatów vendingowych lub automatów do gier
Produkty:
Polecamy

Rampa załadowcza do samochodu do automatów vendingowych lub automatów do gierAutomaty vendingowe użytkowane najczęściej w budynkach publicznych. Są ciężkie i odznaczają się dużymi gabarytami. Ich zapakowanie do pojazdu transportowego i rozładowanie może przysparzać bardzo wiele wysiłku. Do tego zadania potrzebnych jest nawet kilka osób, dlatego najlepszym rozwiązaniem zmniejszającym koszty tego działania, jest nabycie platformy załadowczej.
 
platforma do auta aluminiowa schodołaz do automatów
Platforma załadowcza Schodołaz do automatów vendingowych

 

Platformy załadowcze – wytrzymałość


Platformy aluminiowe mają za zadanie odciążyć pracownika od samodzielnego dźwigania ładunków, jak i zwiększyć wydajność wykonywanych zleceń. Wraz z platformami, możliwa jest wręcz samodzielna realizacja zlecenia, zaledwie przez jedną osobę, ponieważ załadunek i rozładunek towarów staje się znacznie uproszczony. Ich wytrzymałość jest bardzo wysoka, gdyż mają udźwig nawet 400 kg. Można je także dodatkowo wyposażyć, montując stalowe nóżki. Zwiększają one udźwig nawet do 550kg, a więc imponująco dużo.


 

Bezpieczeństwo pracy z platformą


Korzystanie z platformy załadowczej na co dzień to nie tylko znaczne odciążenie od dźwigania, ale także zwiększenie bezpieczeństwa pracy. Operator w łatwy sposób rozładowuje towary, które toczą się po pochyłej platformie. Wystarczy je wówczas tylko pchać lub podtrzymywać, bez mozolnego dźwigania. Jest to ważne szczególnie w przypadku bardzo ciężkich i dużych gabarytowo towarów, jakimi są bez wątpienia automaty vendingowe.
 


 

Rampy załadowcze a niższe koszty


Montaż rampy załadowczej w samochodzie istotnie zmniejsza koszty obsługi poszczególnych zleceń. Praca wykonywana jest szybciej i taniej, ze względu na ograniczenie wydatków związanych z utrzymaniem dodatkowego pracownika pomocnego podczas dźwigania ładunków. Rampy przydają się również, gdy korzystamy ze schodołazów towarowych, a nawet zwyczajnych wózków ręcznych, bo wtedy łatwo jest rozładować ładunek bez jakiejkolwiek ingerencji własnej i konieczności dźwigania.


 

Udźwig rampy załadowczej


Warto podkreślić, że automaty vendingowe ważą nawet kilkaset kilogramów i transport ich wymaga nie lada umiejętności oraz użycia dodatkowego sprzętu. Rampa załadowcza jest w stanie udźwignąć w podstawowej wersji 400 kg, a po jej doposażanie nawet 550 kg. Wystarczy dokupić stalowe nóżki montowane osobno, a udźwig zwiększa się o 150 kg. Platforma rampy wykonana jest z wytrzymałych materiałów, może mieć podłogę siatkową lub matową, co będzie uzależnione od potrzeb konkretnego załadunku, ponieważ należy to dookreślić podczas zakupu.


Tu kupisz: schodołaz do automatów wendingowych

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii FAQ
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu