wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » FAQ » Rampy aluminiowe składane dla niepełnosprawnych do samochodu
Produkty:
Polecamy
Podnośnik towarowy ręczny Titan 400kg - 120cm

Podnośnik towarowy ręczny TITAN 400/120

3 490,00 zł brutto2 837,40 zł netto

Rampy aluminiowe składane dla niepełnosprawnych do samochoduOsoby niepełnosprawne, które na co dzień poruszają się na wózkach inwalidzkich, potrzebują sprawnych akcesoriów, jakie im to ułatwią. Doskonałym rozwiązaniem są rampy aluminiowe do samochodu. Odpowiadają one na zapotrzebowanie zarówno domów opieki, placówek medycznych, służb ratunkowych, ale także osób prywatnych, które cenią sobie komfort funkcjonowania.  rampy do wózka

 

Do czego służą rampy dla niepełnosprawnych?


Najazdy składane aluminiowe do samochodu stanowią dodatkowe akcesorium, które w razie potrzeby można rozkładać lub demontować w dowolnym momencie. Nie jest to zatem produkt, który na stałe zmienia konstrukcję i funkcjonalność pojazdu, ale będzie kompletowany w sytuacji do tego przeznaczonej. Rampa została w całości wykonana z aluminium, co czyni ją stosunkowo lekką oraz wytrzymałą na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki tym cechom, będzie wykorzystywana przez wiele lat. Jej rozłożenie nie jest skomplikowane i wymaga zaledwie kilku minut. Składa się z dwóch lub trzech części, w zależności od oferowanego modelu. W zestawie znajduje się również zestaw do samodzielnego i szybkiego montażu.
 
rampy dwu częściowe TITAN rampy trzy częściowe titan
Rampy aluminiowe dwu częściowe składane TITAN Rampy aluminiowe trzy częściowe składane TITAN


 

Jak działają rampy dla niepełnosprawnych?


Rampy aluminiowe do auta dla niepełnosprawnych są bardzo łatwe w obsłudze i nie wymagają specjalnych instrukcji, dlatego każdy, nawet niewprawiony użytkownik doskonale sobie z nimi poradzi. Najazdy aluminiowe składane do auta rozkładają się za pomocą sprężyny elektrycznej lub gazowej, co czyni je jeszcze prostszymi w użyciu. Oba modele wyposażone są w gumowe kółka, które gwarantują płynne przemieszczanie się platformy po powierzchni, aż do pełnego jej rozłożenia. Użytkownicy ramp aluminiowych Titan szczególnie cenią sobie prostotę ich obsługi, ale także kompaktowy charakter. Maksymalna długość rampy wynosi 2800 mm, a szerokość 820 mm. Mimo tych rozmiarów, rampę można złożyć podczas transportu uzyskując znaczną ilość miejsca, jaki przeznacza się np. na bagaż. Najazdy są bowiem odchylane na boki na zawiasach, odsłaniając przestrzeń załadunkową i gwarantując do niej dostęp z poziomu tylnej klapy bagażnika.

rampy-dla-niepelnosprawnych-do-samochodu

 

Rampy aluminiowe – opcje zakupu


Najazdy składane aluminiowe do samochodu dostępne są w kilku opcjach, w zależności od potrzeb klientów. Można je zakupić w różnym rozmiarze, ale także w przypadku rozmaitych konstrukcji będą przewidziane na inny udźwig, jak choćby 350 kg, 400 kg lub 500 kg. Warto zaznaczyć, że istnieje także możliwość rozbudowania o specyficzny rodzaj podłogi. Do wyboru jest siatka lub aluminiowa płyta, ewentualnie mix obu tych powierzchni jednocześnie. Koszt rampy aluminiowej do auta dla niepełnosprawnych waha się od wielości różnorodnych opcji dodatkowych, a także rozbudowania konkretnego modelu np. w elektryczny czy manualny mechanizm jej działania. Zdalna obsługa za pomocą pilota będzie droższą formą produktu, aczkolwiek znacznie bardziej komfortową zarówno dla użytkownika, jak i operatora.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii FAQ
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu