wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Rampy aluminiowe » Rampy progowe aluminiowe
Produkty:

Rampy progowe aluminiowe

Rampy progowe aluminiowe

Aluminiowe rampy progowe do samodzielnego rozkładania, to jeden ze sposób łatwego likwidowania barier architektonicznych. Ich największą zaletą jest łatwość obsługi oraz nieduża waga. Mogą się więc stać podstawowym wyposażeniem każdego budynku mieszkalnego, instytucji czy biura.

Kilka rodzajów ramp progowych

W naszym sklepie dostępne są różne rampy. Rampy wykonane z aluminium nie należą do drogich produktów, a potrafią być niezwykle praktyczne podczas codziennego użytkowania. Dlatego też cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Oferujemy zarówno rampy dwuczęściowe, większe, składane lub wyposażone w regulowane nóżki.

Rampy na próg aluminiowe dwuczęściowe

Rampy progowe typu ALLIGATOR DOORSTEP posiadają wymiary 40x25. Są więc nieduże i łatwo je złożyć na dwie części. Stosowane są do pokonywania progów wewnątrz budynków. Ich zadaniem jest zlikwidowanie progu o wysokości od 3 do 7 cm. Potrafią udźwignąć nawet do 350 kg.

Rampy aluminiowe z regulowanymi nóżkami

Bardzo praktyczne rampy aluminiowe ALLIGATOR DOORSTEP 21 x 76, które są w stanie udźwignąć ciężar nawet do 300 kg. Ich cechą charakterystyczną są regulowane nóżki. Stawia się je na progu, a następnie dostosowuje wysokość poszczególnych nóżek do momentu, kiedy przejazd przez próg stanie się w pełni ułatwiony.

Składana rampa progowa aluminiowa

Rampy progowe typu ALLIGATOR DOORSTEP o wymiarach 40x76 rozkłada się na próg likwidując go i umożliwiając swobodny przejazd wózkiem inwalidzkim. Niwelują progi od 3 do 7 cm wysokości i potrafią wytrzymać obciążenie nawet do 350 kg.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu