wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Sprzęt fitness » Rowery powietrzne rehabilitacyjne
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14
Polecamy

Rowery powietrzne rehabilitacyjne

Rowery powietrzne rehabilitacyjne
Rowery powietrzne cieszą się dziś bardzo dużym zainteresowaniem. Coraz częściej można je spotkać na salach treningowych, ale nierzadko są także kupowane do domu. Swoim wyglądem odbiegają od innych rowerków do ćwiczeń, dlatego odróżniają się na tle wszelkich modeli rowerów stacjonarnych.

Dla kogo powietrzny rower rehabilitacyjny?
Tego rodzaju sprzęt został skonstruowany z myślą o szerokiej gamie odbiorców, ze względu na swe nieocenione możliwości. Jeśli jednak mamy na uwadze powrót do lepszej formy i pełnego zdrowia po wypadkach czy urazach, to sprawdza się doskonale jako wyjątkowo skuteczny sprzęt rehabilitacyjny. Można go również nabyć z pomocą dofinansowania PFRON, jeśli spełni się wszelkie wymagania. Jest więc polecany głównie seniorom, osobom mającym kłopoty z narządem ruchu i ograniczoną sprawnością.

Czym wyróżnia się rower rehabilitacyjny powietrzny?
Swoją nazwę rower powietrzny zawdzięcza niepospolitej konstrukcji. Wystarczy zwrócić uwagę na przednie koło, aby ocenić, że ćwiczący podczas treningu musi pokonać opór powietrza. Wykonywane na nim ćwiczenia będą mieć więc formę wydolnościowych. Wspomaga on trening cardio o różnej intensywności. Osoby starsze cenią sobie głównie możliwość regulowania siodełka oraz swobodny dobór pozycji. Tego rodzaju rower nie obciąża stawów i ich w żaden sposób nie nadwyręża, co jest bardzo istotne dla osób przechodzących rehabilitację zalecaną przez lekarzy. Rower powietrzny do rehabilitacji w domu to zatem doskonały sposób na codzienną poprawę naszego zdrowia i samopoczucia.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu