wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Rowery trójkołowe
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA
  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonBartosz (schodołazy): 697-301-691
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Krzysztof (windy, platformy): 729-888-698

Rowery trójkołowe

Rowery trójkołowe Polecamy wyjątkowe i stylowe rowery trójkołowe dla osób niepełnosprawnych. Te niezwykłe pojazdy są nie tylko bardzo estetyczne, ale także praktyczne. Przeznaczone są głównie dla osób mających problemy z utrzymaniem równowagi, a także z zaburzeniami koordynacji. Ich używanie ma jednak terapeutyczny charakter także na układ krwionośny, poprawia kondycję i wzmacnia organizm.

Rowery trójkołowe rehabilitacyjne to propozycja dla dzieci, jak i dla dorosłych. Posiadamy bardzo bogatą gamę modeli przeznaczonych dla konkretnych użytkowników, z myślą o ich indywidualnych potrzebach. W ofercie znajduje się także model pojazdu z napędem elektrycznym, który wspomaga użytkownika w fizycznym działaniu.

Będzie to więc doskonałe urządzenie dla osób, które mają trudności z samodzielnym poruszaniem się, a także dla seniorów uwielbiających aktywność na świeżym powietrzu. Rowery trójkołowe rehabilitacyjne gwarantują bezpieczną jazdę i łatwe utrzymanie równowagi. Wyposażone są w szereg akcesoriów dopuszczających rower do ruchu.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do