wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Schodołaz do transportu białego Agd po schodach
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14
Polecamy
Schodołaz gąsienicowy Vimec T-09 Roby

Schodołaz gąsienicowy VIMEC T-09 Robby

12 990,00 zł brutto12 027,78 zł netto

Schodołaz do transportu białego Agd po schodachZ transportem AGD mamy do czynienia głównie w przypadku firm zajmujących się dowozem tego rodzaju sprzętu do domów i mieszkań. Zwykle są to pracownicy sklepów technologicznych, które oferują pralki, lodówki, piekarniki oraz urządzenia RTV. Czy można jakoś pomóc personelowi, jaki zajmuje się później wnoszeniem tych sprzętów po schodach? Odpowiedź jest prosta – schodołaz towarowy!
 


Efektywność schodołazów towarowych


Efektywne dostarczenie sprzętu, jakim jest białe AGD, do mieszkań w piętrowych blokach wymaga skorzystania z siły co najmniej dwóch mężczyzn. Zgodnie z zasadami BHP powinni dokonywać tego bezpiecznie dla kręgosłupa. Wiele reguł nie jest jednak przestrzeganych z powodu braku czasu oraz zbyt szybkiego tempa pracy, co skutkuje dolegliwościami i zwyrodnieniami kręgosłupa. Schodołaz towarowy potrafi skutecznie uporać się choćby z dwumetrową lodówką oraz lodówką typu sidebyside. Sterowanie schodołazem odbywa się wyłącznie za pośrednictwem jednej osoby, co oznacza nic innego, jak oszczędność dla firmy i możliwość redukcji zatrudnienia.
 

Jak transportować lodówkę po schodach?


Wniesienie lodówki po schodach, dzięki schodołazowi staje się proste i nieskompilowane, a co najważniejsze, może tego dokonać zaledwie jedna osoba. Schodołazy towarowe wyposażone są w metalową platformę, która podnosi się do żądanej wysokości, np. dla zrównania z podłogą ciężarówki. Następnie należy tylko umieścić lodówkę na podnośniku, spuścić ją na dół, przymocować pasami, aby podczas transportu nie uległa żadnym przemieszczeniom i doprowadzić cały sprzęt do najbliższych schodów. Wózek elektryczny wyposażony jest w silnik, który bez kłopotu dostarczy nam lodówkę na żądane piętro. Po pełnym ładowaniu baterii akumulatora, schodołaz towarowy może być użytkowany w sposób ciągły, przemieszczając towary nawet do 120 pięter łącznie.
Wnoszenie lodówki po schodach
 

Jak w łatwy sposób wnieść pralkę po schodach?


Schodołazy towarowe radzą sobie z wszelkim tzw. białym sprzętem AGD, jak lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki itp. Pralka, z racji mniejszych rozmiarów, wymaga nieco mniej zaangażowania, dlatego po uruchomieniu podnośnika w prosty sposób przesuniemy ją na platformę. Schodołaz przed znalezieniem się przed schodami uruchomi zaś silnik, który stabilnie wniesienie sprzęt po schodach. Oczywiście, zniesienie lodówki czy pralki jest tak sam łatwe.
 
Schodołaz wnosi pralkę po schodach

Transport różnych sprzętów przez schodołazy towarowe


Schodołazy towarowe wydają się być niezbędne wszędzie tam, gdzie codziennie następuje rozładowanie towarów i umieszczenie ich na piętrach, np. w magazynach czy halach wystawowych. Tego rodzaju wózek elektryczny z udźwigiem 170 kg jest niezastąpiony jako niezawodna pomoc dla pracowników na co dzień zajmujących się wnoszeniem sprzętu AGD po schodach. Schodołazy sprawdzają się też w firmach przeprowadzkowych, kiedy urządzenia zarówno znosi się, jak i wnosi jeszcze tego samego dnia. Doceniają je także serwisy sprzętu AGD, a nawet osoby prywatne, które użytkują go nawet w bardziej rozszerzonym zakresie.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu