wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Schodołaz elektryczny do transportu Automatów Vendingowych
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14
Polecamy

Schodołaz elektryczny do transportu Automatów VendingowychAutomaty Vendingowe to współczesne przenośne, niewielkie restauracje, które w wielu firmach zastępują punkty cateringowe. Jest to wygodniejsze i nieco bardziej ekonomiczne rozwiązanie, które gwarantuje komfort pracowników. Automaty z jedzeniem oraz automaty kawowe znajdują się najczęściej w holach, korytarzach czy pomieszczeniach usytuowanych na wysokich piętrach budynków. Schodołazy transportowe dają więc szansę przeniesienia automatu w wybrane miejsce, bez konieczności poświęcenia własnego trudu związanego z dźwiganiem tych ciężkich i dość pokaźnych rozmiarów maszyn.

Tu znajdziesz: schodołaz towarowy gąsienicowy Titan 600 (do 600kg udźwigu)

 
 


Automaty kawowe i schodołazy transportowe


Wyposażając firmy, szpitale, fabryki, szkoły i budynki użyteczności publicznej w automaty vendingowe oraz kawowe, należy się liczyć także z ich wnoszeniem i znoszeniem po schodach. Zwykły automat kawowy czy sprzedający napoje może mieć wagę nawet 280 kilogramów. Są one wysokie na 2 metry i szerokie na metr. Ich pokaźne rozmiary oraz bardzo duży ciężar sprawiają, że potrzeba naprawdę wyrafinowanych sposobów, aby wnieść je po wysokich i stromych schodach, nie wspominając już nawet o schodach mniej standardowych, jak np. schody zabiegowe. Tutaj idealnie sprawdzi się więc schodołaz transportowy, który sprosta zadaniu wniesienia tego ciężkiego i nieporęcznego sprzętu w żądane miejsce. Co ważne, nie tylko ogranicza się w ten sposób konieczność skorzystania z siły mięśni ludzkich, ale także można zredukować zatrudnienie kilkoro osób do zaledwie jednego pracownika, który będzie potrafił samodzielnie zapakować automat vendingowy na elektryczny wózek transportowy. Polecamy schodołaz towarowy PowerMate M-2 do automatów vendingowych.

 

Jaki schodołaz transportowy wybrać?


W przypadku transportu automatów venindgowych czy bardzo popularnych maszyn kawowych, trzeba dopasować odpowiedni schodołaz towarowy do potrzeb określonego sprzętu. W pierwszej kolejności więc sprawdzamy jaka jest waga automatu. Udźwig konkretnych modelów schodołazów może się różnić między sobą, dlatego nie wolno lekceważyć możliwości udźwigu poszczególnych wózków transportowych. Warto wiedzieć, że nasza firma organizuje bezpłatne pokazy schodołazów towarowych, co będzie najlepszym rozwiązaniem w przypadku chęci zakupu konkretnego sprzętu do firm zajmujących się dystrybucją i sprzedażą automatów vendingowych.
 

Dodatkowe możliwości schodołazów transportowych


Cztery wersje wózka elektrycznego do transportu po schodach wyposażone są w bardzo wydajny akumulator, który potrafi na jednym doładowaniu sprostać nawet 1800 stopniom, co odpowiada wysokości 80-120 pięter. Schodołazy elektryczne transportują nie tylko same automaty vendingowe czy kawowe, ale także dostawę jedzenia lub produktów, na które się one składają. Takie zadanie także bywa bardzo męczące. Zwykle najcięższe są puszki napojów, opakowania kartonowe, skrzynki z butelkami lub jedzeniem. Nie ma wątpliwości, że zakup składanego, kompaktowego wózka elektrycznego nie jest kosztem firmy, ale inwestycją, ponieważ ogranicza liczbę pracowników niezbędnych do wnoszenia i znoszenia towaru po schodach.
schodołaz ze skrzynkami
 

 Schodołazy towarowe kroczące do ciężkich rzeczy

Schodołaz towarowy kroczący LE1 POWERMATE Schodołaz towarowy kroczący POWERMATE M1
Schodołaz towarowy kroczący POWERMAT LE1  (318kg udźwigu) Schodołaz towarowy kroczący POWERMAT M1 (454kg udźwigu)Schodołazy towarowe gąsienicowe do ciężkich rzeczy
Schodołaz towarowy gąsienicowy TITAN 420 Schodołaz towarowy gąsienicowy Titan 600
Schodołaz towarowy gąsienicowy Titan 420 (420kg udźwigu) Schodołaz towarowy gąsienicowy Titan 600 (600kg udźwigu)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu