wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Schodołaz pomocą przy transporcie leków do pacjenta
Produkty:
 • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  Prolifter
  Sprzęt rehabilitacyjny i schodołazy

  Firma Arial Piotr Karwalski
  NIP: 8361812775
  REGON: 100760535

  ul. Mszczonowska 33/35 lok.38
  96-100 Skierniewice
  woj. łódzkie
 • E-mail: biuro@prolifter.pl
 • Telefon Krzysztof (windy, platformy):
  729 888 698
  Piotr (rehabilitacja):
  663 221 727
  Bartosz (schodołazy):
  697 301 691
 • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 17

Schodołaz pomocą przy transporcie leków do pacjentaCodziennie odbywa się transport leków do aptek, przychodni lekarskich czy klinik specjalistycznych. Dostarczaniem tego typu ładunków zajmują się zarówno specjalistyczne firmy, jak i osoby delegowane ze szpitali czy aptek. W każdym przypadku konieczne jest dźwiganie pudełek z lekami, ale także profesjonalnych urządzeń, które mają pomagać chorym. Wszystkie te ładunki charakteryzują się dużą wagą, ale przede wszystkim należy przetransportować je bezpiecznie do miejsca docelowego, ponieważ mają wysoką wartość finansową. Jedynym słusznym rozwiązaniem, które usprawni zadanie wnoszenia i znoszenia towarów jest schodołaz transportowy.
 

Szkolenie z obsługi schodołazu


Wszystkie schodołazy transportowe poruszają się elektryczne. Napędzane są baterią litowo-jonową zapewniającą nieustanną pracę urządzenia, nawet w bardzo wymagających warunkach. Osoby, które już korzystały ze schodołazów doskonale wiedzą, jaka bardzo usprawniają pracę. Ich obsługa  wymaga krótkiego przeszkolenia. Wystarczy tylko jednogodzinny instruktaż, aby wdrożyć się w obsługę schodołazów i móc efektywnie wykorzystywać je w codziennej pracy.
wnoszenie paczek po schodach
 

Transport leków bezpośrednio do pacjentaWiele urządzeń medycznych pomagających chorym pacjentom nadzorować poszczególne funkcje życiowe, odznacza się dużym ciężarem. Firmy, które zajmują się docelowym transportem do domów prywatnych, powinny się wyposażyć w schodołazy transportowe, ponieważ te zagwarantują niezbędny komfort podczas ich wnoszenia. Transport specjalistycznych leków wprost do pacjenta może być wówczas realizowany wyłącznie przez jedną osobę. W ten sposób istnieje szansa przyjęcia większej ilości zleceń i roztoczenia opieki medycznej na szerszą grupę odbiorców. Stwarza to zatem lepsze warunki do działania firmom transportowym, aptekom czy przychodniom i klinikom. Schodołazy transportowe oparte na mechanizmie kroczącym, a do tego wyposażone w platformę transportową, która może składać i rozkładać, doskonale sprawdzi się podczas tego typu prac.


 
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu