wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Schodołaz towarowy do kominków i piecyków
Produkty:
 • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  Prolifter
  Sprzęt rehabilitacyjny i schodołazy

  Firma Arial Piotr Karwalski
  NIP: 8361812775
  REGON: 100760535

  ul. Mszczonowska 33/35 lok.38
  96-100 Skierniewice
  woj. łódzkie
 • E-mail: biuro@prolifter.pl
 • Telefon Krzysztof (windy, platformy):
  729 888 698
  Piotr (rehabilitacja):
  663 221 727
  Bartosz (schodołazy):
  697 301 691
 • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 17

Schodołaz towarowy do kominków i piecykówWspółczesne budownictwo i architektura nieustannie się zmieniają. Imponujące estetycznie budowle podbijają nasze serca, jednak realizacja konkretnych projektów bywa naprawdę skomplikowana i wymaga dużego zaangażowania ze strony firm i samych pracowników. Potrzeba więc wielu maszyn i urządzeń, które pomogą sprostać tym nadzwyczajnym aranżacjom i odciążyć ludzi, gwarantując im komfort pracy. Takim niepozornym urządzeniem może być schodołaz towarowy służący do transportu kominków i piecyków.

 

Schodołazy transportowe przyszłością wielu firm


Piecyki grzewcze spełniają bardzo istotną rolę w domach mieszkalnych. Nierzadko spotyka się je także w starszych mieszkaniach, które nie mają jeszcze podłączenia do centralnego ogrzewania miejskiego. Nierzadko należy je więc wnosić po schodach lub znosić, a ich waga często przekracza możliwości fizyczne jednego człowieka. Do realizacji zleceń wysyła się więc kilka osób, co wiąże się z kosztami. Obecnie istnieje szansa całkowitego odciążenia ludzi, co wiąże się z zakupem schodołazów towarowych. Mają tę szczególną cechę, że w żaden sposób nie angażują pracowników podczas dźwigania. W ten sposób nie szkodzimy naszym delikatnym kręgosłup, nie przeciążamy ich i nie dopuszczamy do powstania urazów, jakie są obecnie plagą. Pracownicy są zatem bardziej wydajni, nie korzystają z żadnych zwolnień zdrowotnych i mają zagwarantowany oczekiwany komfort pracy. Schodołaz towarowy zniesie i wniesie po schodach piecyki oraz kominki bez najmniejszego problemu oraz przy niewielkiej ingerencji osoby go obsługującej.
 


Tu znajdziesz: schodołaz towarowy gąsienicowy Titan 600

 
 

Oszczędność dla firmy - jeden pracownik ze schodołazem zastąpi dwie osoby


Wózek elektryczny zasilany energią elektryczną ma różną cenę. Wszystko zależy bowiem od jego wyposażenia, modelu oraz samych potrzeb właścicieli firm. Niektóre modele, jak schodołaz Titan 170 Standard, to najtańszy schodowy wózek elektryczny. Wykonany z materiału stalowego, a więc stosunkowo ciężki. Jego dużą zaletą jest jednak możliwość składania i rozkładania. Wyższe modele schodołazów wykonane są zaś z aluminium i posiadają na przykład hamulec zjazdowy, który znacznie poprawi komfort jego obsługi. Zakup każdego rodzaju schodołazu towarowego będzie nie lada oszczędnością dla firmy, ponieważ redukuje liczbę pracowników niezbędną do realizacji określonego zlecania. W ten sposób można obsługiwać większą liczbę zleceń jednocześnie, wysyłając na miejsce zaledwie jednego pracownika ze schodołazem.

 

Jaki model schodołaz towarowego wybrać?


Wszystko zależy od profilu działalności firmy. W przypadku sprzedaży, dystrybucji lub samego transportu piecyków i kominków, najlepiej sprawdzi się któryś z lepszych modelów wózków elektrycznych. Są to bowiem urządzenia wykonane z aluminium, lżejsze, z pełnymi oponami, które łagodnie i bezgłośnie potrafią wnieść oraz znieść ładunek po schodach. Schodołazy kroczące charakteryzują się także długim działaniem na pełnym naładowaniu baterii i wygodną pracą.
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu