wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Schodołaz towarowy idealny dla dostawców sprzętu na siłownie
Produkty:
 • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  Prolifter
  Sprzęt rehabilitacyjny i schodołazy

  Firma Arial Piotr Karwalski
  NIP: 8361812775
  REGON: 100760535

  ul. Mszczonowska 33/35 lok.38
  96-100 Skierniewice
  woj. łódzkie
 • E-mail: biuro@prolifter.pl
 • Telefon Krzysztof (windy, platformy):
  729 888 698
  Piotr (rehabilitacja):
  663 221 727
  Bartosz (schodołazy):
  697 301 691
 • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 17
Polecamy
Podnośnik towarowy ręczny Titan 400kg - 120cm

Podnośnik towarowy ręczny TITAN 400/120

3 490,00 zł brutto2 837,40 zł netto

Schodołaz towarowy idealny dla dostawców sprzętu na siłownieObecnie dużym zainteresowaniem cieszą się siłownie i kluby fitness. Są one bogato wyposażane, aby przyciągały klientów swoją atrakcyjnością. Wcześniej jednak, należy wnieść ten sprzęt do klubów, zainstalować go i uruchomić. Zajmują się tym pracownicy lub firmy zewnętrzne, które świadczą usługę transportową. Nierzadko korzystają oni ze schodołazów towarowych, dzięki którym wniesienie urządzeń po schodach lub ich znoszenie jest łatwe, bezproblemowe i bezpieczne. Jaki schodołaz transportowy wybrać do siłowni lub klubu fitness?

 

Schodołazy dla firm dostarczających sprzęt do ćwiczeń


Wszystkie urządzenia do ćwiczeń charakteryzują się dużą wagą i nieregularnymi gabarytami. Ich dźwiganie jest bardzo obciążające dla kręgosłupa i może poskutkować urazami, a nawet zwolnieniem chorobowym dla niejednego zatrudnionego. Schodołazy towarowe zdecydowanie pozwolą uniknąć takich przykrych konsekwencji, a co najważniejsze, ułatwią prace polegające na wnoszeniu i znoszeniu urządzeń do ćwiczeń. Są często wykorzystywane przez firmy zajmujące się dostarczaniem urządzeń gimnastycznych do klubów i siłowni. Zorganizowanie i usprawnianie tych prac, zagwarantuje możliwość realizacji jeszcze większej ilości zleceń tego typu. Dostawy i montażu będzie można wówczas wykonać w krótszym czasie i bardziej efektywnie. Posiadanie schodołazu zwiększa też znacznie prestiż wielu firm dostawczych czy nawet samych klubów fitness. Specjalistyczny sprzęt stosowany do obsługi klubu przekłada się na lepsze opinie klientów i wydajność zatrudnionego zespołu profesjonalistów.

 

Szeroka funkcjonalność schodołazów towarowych


Wielu klientów prywatnych decyduje się dziś na posiadanie siłowni w swoim domu. Firmy zajmujące się dostarczeniem sprzętu do ćwiczeń zwykle korzystają ze schodołazów transportowych, ponieważ zlecenie można wykonać szybko, sprawnie i bez konieczności angażowania dużej liczby pracowników. Schodołaz gąsienicowy pomoże wnieść na piętro takie urządzenia, jak rowerek, atlas, orbitrek czy bieżnie. Ten typ schodołazu doskonale radzi sobie po schodach prostych, podczas gdy schodołaz kroczący będzie wykorzystywany do schodów zabiegowych, które często spotyka się w domach prywatnych i mniejszych budynkach użytkowych. Do tej pory trudno było o lepsze rozwiązanie, aniżeli schodołazy transportowe, które służą do wnoszenia i znoszenia urządzeń gimnastycznych po schodach.

 

 

 


Wózki schodowe elektryczne dla właścicieli klubów fitness i siłowni


Jeśli jesteś właścicielem klubu fitness czy siłowni, powinieneś rozważyć zakup schodołazów, które pomogą umieścić sprzęt do ćwiczeń w odpowiednim miejscu. Zwykle są one wielokrotnie przenoszone, a nawet zabierane z powodu awarii do serwisów. Zawsze więc pojawia się potrzeba wniesienia lub zniesienia urządzeń do fitnessu, atlasów, orbitreków czy bieżni. Angażowanie do tego celu pracowników jest odsuwaniem ich od innych obowiązków, co dezorganizuje pracę całego zespołu. Wystarczy zaledwie jeden schodołaz transportowy na stanie klubu, aby mógł istotnie usprawnić prace i zagwarantować komfort pracownikom.
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu