wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » SCHODOŁAZY OSOBOWE: serwis - jakość - gwarancja
Produkty:
 • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  Prolifter
  Sprzęt rehabilitacyjny i schodołazy

  Firma Arial Piotr Karwalski
  NIP: 8361812775
  REGON: 100760535

  ul. Mszczonowska 33/35 lok.38
  96-100 Skierniewice
  woj. łódzkie
 • E-mail: biuro@prolifter.pl
 • Telefon Krzysztof (windy, platformy):
  729 888 698
  Piotr (rehabilitacja):
  663 221 727
  Bartosz (schodołazy):
  697 301 691
 • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 17

SCHODOŁAZY OSOBOWE: serwis - jakość - gwarancja

serwis schodołazy dla niepełnosprawnych


Serwis schodołazów dla osób niepełnosprawnych


Oferujemy Państwu pomoc w obsłudze schodołazów osobowych zaraz po ich zakupie. Nie zostawiamy jednak naszych klientów w sytuacji, gdy niezbędna jest ewentualna naprawa usterek czy wszelkich awarii. Jesteśmy nie tylko autoryzowanym sklepem sprzedającym wózki elektryczne schodowe, ale także serwisem. W sytuacji zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości dojeżdżamy do klienta. Naprawy wykonujemy również na miejscu, w serwisie. Dysponujemy oryginalnymi częściami zamiennymi, jak choćby koła, przyciski czy uchwyty, ponieważ to właśnie te elementy najczęściej się zużywają. Schodołazy osobowe używane z dużą intensywnością narażone są na szybsze zużycie baterii i gąsienic. W naszym puncie wymieniamy akumulatory, ale także dokonujemy napraw ładowarek. Jeśli tylko zachodzi możliwość dokonania reperacji u klienta, to dojeżdżamy i służymy profesjonalną pomocą.

 
W TGR mamy niezależne laboratorium testowe używane do testowania wszystkich nowych projektów, tutaj testujemy wszystkie komponenty, aby zapewnić wyższą jakość oraz funkcjonalne i bezpieczne urządzenia. Sprawdzamy osobiście zgodność między cechami technicznymi urządzenia i miejscem użytkowania, a także rzeczywistą zdolnością osoby obsługującej do ster Serwis schodołazów osobowych
 

Jakość schodołazy osobowe


Mamy pewność, że schodołazy osobowe, jakie Państwu oferujemy charakteryzują się wysoką jakością, ponieważ ręczymy za nie dobrym imieniem firmy. Wszystkie osobowe wózki elektryczne testowane są jeszcze przed dostawą, aby nasi klienci nie byli rozczarowani ewentualnymi nieprawidłowościami. Schodołazy osobowe produkowane są z najlepszych jakościowo materiałów, a wszelkie rozwiązania, na jakich bazują, są opatentowane i chronione prawem. Zostały także zaakceptowane przez sanepid oraz są dopuszczane na odbiory budowlane. Nie potrzebują UDT, jak windy dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie schodołazy osobowe mogą się poszczycić certyfikatem CE. Jako, że z naszych wózków elektrycznych korzystają osoby niepełnosprawne ruchowo i zakupowane są przez urzędy, szkoły oraz wszelkie instytucje użyteczności publicznej, to muszą być bezpieczne i całkowicie bezusterkowe. Zapewniamy Państwu najlepszą jakość, a także naprawy serwisowe oraz gwarancyjne, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba
 

Linia produkcyjna - schodołazy TGR


W TGR mamy niezależne laboratorium testowe używane do testowania wszystkich nowych projektów, tutaj testujemy wszystkie komponenty, aby zapewnić wyższą jakość oraz funkcjonalne i bezpieczne urządzenia. Sprawdzamy osobiście zgodność między cechami technicznymi urządzenia i miejscem użytkowania, a także rzeczywistą zdolnością osoby obsługującej do sterowania maszyną i ewentualnymi potrzebami adaptacji lub akcesoriów dodatkowych.
 
Test na schodach schodołazu kroczącego Jakość schodołaz gąsienicowy test schodołazu krzesełkowego
 

Laboratorium schodołazów TGR


Jesteśmy jedyną firmą produkcyjną, która zaprojektowała i opracowała specjalne schody mechaniczne przeznaczone do testowania wytrzymałościowego schodołazów dla osób niepełnosprawnych; każde urządzenie testowe przechodzi cykl jazdy od 10.000 do 40.000 kroków. Powyższe, doprowadziło TGR do oferowania produktów sprawdzonych i przetestowanych. Odznaczają się one najwyższą jakością i niezawodnością.

W TGR pracujemy koncentrując się na konkretnych potrzebach klientów. Każdy nowy produkt i projekt jest testowany w naszym wewnętrznym laboratorium testowym, co umożliwia nam dokładne sprawdzenie każdego komponentu; co gwarantuje naszym klientom najlepszą jakość i ergonomiczną obsługę. Dokładność, funkcjonalność, niezawodność i bezpieczeństwo przede wszystkim!

 

Gwarancja schodołazy dla osób niepełnosprawnych


Nasze schodołazy bardzo rzadko ulegają jakimkolwiek awariom. Oferowane przez nas wózki elektryczne są trwałe i wytrzymałe. Ich zaletą jest długie bezusterkowe działanie oraz niezwykle żywotna bateria. Czasem jednak, jak każde sprzęty, tak i schodołazy osobowe mogą odmówić funkcjonowania. Najczęściej usterka dotyczy akumulatora, ładowarki, przycisków elektronicznych czy uchwytów, jakie mają prawo się zużyć. Generalnie gwarancja na schodołaz osobowy wynosi 2 lata. Akumulator zaś objęty jest gwarancją 6 miesięcy. To samo dotyczy także ładowarki. Nasz sklep udziela aż 24 miesięcznej gwarancji liczonej od daty zakupu. Aby móc z niej bez problemów skorzystać, należy dysponować kartą gwarancyjną wyposażoną w pieczątkę sprzedawcy z podpisem, datą sprzedaży, numerem seryjnym urządzenia. Warto mieć na uwadze, że gwarancja obejmuje wyłącznie wady produkcyjne urządzenia, a nie jakiekolwiek usterki mechaniczne spowodowane niewłaściwym użytkowaniem schodołazów lub ich obsługą przez osoby niewyszkolone.

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu