wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » SCHODOŁAZY TOWAROWE: serwis - jakość - gwarancja

SCHODOŁAZY TOWAROWE: serwis - jakość - gwarancja

Jakość schodołazy transportowe

  
Elektryczny wózek schodowy, oferowane przez naszą firmę, charakteryzują się nie tylko funkcjonalnym charakterem, ale także wysoką jakością wykonania. Wszystkie produkty, jakie do Państwa trafiają są w pierwszej kolejności bardzo precyzyjnie sprawdzanie i poddawane wiarygodnym testom. Ich znakiem szczególnym jest dbanie o każdy detal, zarówno na poziomie konstrukcyjnym, jak i użytkowym. Bateria do schodołaza
 
System wchodzenia w schodołazie

Wyjątkowa jakość schodołazów towarowych


Proces produkcji schodołazów towarowych jest opatentowany, a dobierane do ich wytwarzania materiały spełniają wszystkie normy jakości, m.in. posiadają certyfikat CE. Co ciekawe, oferujemy Państwu ubezpieczoną baterię schodołazu, która wzbogacona jest pakietem OC. Jeśli zaś chodzi o jej techniczne parametry, to została zbudowana na nowych ogniwach marki Panasonic. Nie ma nawet obaw przed ewentualnym przesadnym załadowaniem maszyny, ponieważ wbudowany czujnik przeciążeniowy natychmiast nas o tym powiadomi i w ten sposób zabezpieczy silnik przed przegrzaniem oraz nieodwracalną lub bardzo kosztowną awarią.

Gwarancja na schodołazy towarowe


Wszystkie schodołazy towarowe objęte są 12-miesięczną gwarancją. Zapewniamy więc solidne respektowanie warunków gwarancyjnych: 6 miesięcy na akumulator oraz ładowarkę. Przypominamy jednocześnie, że użytkownik powinien przestrzegać wszystkich zasad użytkowania sprzętu, zgodnie z zalecaniami producenta, jakie dostępne są w instrukcji obsługi załączonej do zakupu. W przeciwnym wypadku, podczas ewentualnych uszkodzeń schodołazów powstałych z winy użytkownika, gwarancja nie zostanie uwzględniona. Warto mieć na uwadze, że schodołazy towarowe muszą posiadać ważną kartę gwarancyjną, pieczątkę punktu sprzedaży, podpis, datę sprzedaży, numer seryjny urządzenia. Przed przekierowaniem uszkodzonego urządzenia do serwisu, polecamy zapoznać się ze szczegółowymi zaleceniami i warunkami dotyczącymi realizacji ewentualnych napraw gwarancyjnych oraz między innymi dostawy sprzętu do punktu serwisowego. Chętnie też udzielimy wszystkich niezbędnych informacji, a po naprawie dostarczymy schodołaz towarowy do klienta już na własny koszt.
Przycisk jazdy elektryczny wózek
 
przycisk prędkości w schodołazie

Serwis schodołazów towarowych


Oferując szeroki wybór schodołazów towarowych, gwarantujemy naszym klientom także pełen serwis tych funkcjonalnych urządzeń. Zapraszamy do zakupu schodołazów towarowych w naszej firmie, ponieważ nie zobowiązujemy wówczas do dokonywania serwisów oraz okresowych przeglądów sprzętu. Ich użytkowanie stanie się więc tańsze i jeszcze bardziej korzystne. Warto mieć równocześnie na uwadze, że schodołaz towarowy nie jest objęty koniecznym dozorem urzędu technicznego – UDT. Schodołazy towarowe to niezwykle wytrzymałe i w zasadzie bezusterkowe urządzenia, przy eksploatacji których nie zdarzają się raczej żadne poważne awarie. W przypadku zaistnienia usterek służymy profesjonalną pomocą i naprawą. Dokonujemy jej na miejscu, w państwa firmie lub prosimy o dostarczenie schodołazu do serwisu – także za pośrednictwem przedstawiciela naszej firmy. Służymy oryginalnymi częściami zapasowymi, jak koła, akumulatory czy elementy elektroniczne i przyciski. Zapewniamy jednak, że reklamacje naszych schodołazów towarowych mają miejsce niezwykle sporadycznie. Pomocy udzielamy również drogą telefoniczną, ponieważ nierzadko jest to wystarczające


 

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu