wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie
Produkty:
Polecamy

Schodołazy towarowe zastosowanie

Zastosowania schodołazy towarowe elektryczne

Oferowane przez nas schodołazy transportowe mają bardzo szerokie zastosowanie. Ich funkcjonalność warta jest swojej ceny, ponieważ sprawdzą się niemal w każdym zakładzie pracy, firmie czy przedsiębiorstwie produkcyjnym. Są także wykorzystywane przez klientów prywatnych, którzy decydują się na zakup schodołazów, aby odciążyć kręgosłup i ograniczyć ewentualne kontuzje organizmu.


 

Szeroka funkcjonalność schodołazów


Nasze schodołazy towarowe wykorzystywane są przez liczne branże, od firm budowlanych poprzez firmy kurierskie, a kończąc nawet na firmach kateringowych. Te ostatnie korzystają ze schodołazów podczas transportu skrzynek z produktami spożywczymi. Będą też nieocenioną pomocą przy wnoszeniu takich ciężarów po schodach, jak butelki, beczki z piwem, a nawet maszyny vendingowe. W branży budowlanej używa się schodołazów nosząc ciężary po schodach, którymi mogą być narzędzia, maszyny i urządzenia do cyklinowania podłóg. Polecamy schodołazy transportowe do firm logistycznych, ale także usługowych, które dostarczają kserokopiarki do biur lub kontenery z dokumentami.
 


Ręczne prace transportowe


Schodołazy są nie lada pomocą także dla firm zajmujących się montażem okien lub drzwi, ale tez piecyków i urządzeń grzewczych. Sprawdzą się jako pomoc przy wnoszeniu po schodach ciężkich gazów technicznych, klimatyzatorów. Ręczne prace transportowe polegające na przenoszeniu piecyków, kominków czy mebli będą łatwiejsze i dużo bardziej komfortowe z użyciem elektrycznych schodołazów towarowych. Dodatkowo wszystkie te prace zrobimy zgodnie z zasadami BHP.

 


Przejdź do strony głównej
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu