wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » SCHODOŁAZY UŻYWANE OSOBOWE
Produkty:
Polecamy

SCHODOŁAZY UŻYWANE OSOBOWEProponujemy wysokiej jakości, sprawne i przetestowane schodołazy osobowe używane, w różnych cenach, które wahają się od 7490 zł brutto do 9 900 zł brutto. Są to w pełni sprawne urządzenia, które serwisujemy i oddajemy do Państwa użytku. Przykładamy się do usunięcia ewentualnych wad i powstałych podczas użytkowania usterek, ponieważ muszą służyć naszym klientom do bezpiecznego poruszania się. Po zakupie zapewniamy wszystkim szkolenie z obsługi schodołazów osobowych, także 3-miesięczną gwarancję. Jeśli w tym czasie schodołaz ulegnie jakiejś awarii, która nie powstała z winy naszego odbiorcy, wówczas wykonamy naprawy. Istnieje także możliwość dofinansowania schodołazu z PCPR lub MOPS.

Tu kupisz>>> używane schodołazy osobowe
 

Schodołaz gąsienicowy używany

 

Schodołazy gąsienicowe przeznaczone do transportu po schodach osób niepełnosprawnych zostały wyposażone w mechanizm gąsienicowy, dzięki czemu z łatwością pokonują wszelkie bariery architektoniczne. To urządzenie jest przykładem zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Jego obsługa nie przysparza opiekunowi żadnych kłopotów, a co najważniejsze, nie zmusza go do dźwigania zarówno schodołazu, jak i osoby niepełnosprawnej. Wszystko odbywa się więc wygodnie i bez narażania bezpieczeństwa osób ograniczonych mobilne. Ceny oferowanych schodołazów gąsienicowych zaczynają się od 7490 brutto, aczkolwiek istnieje szansa ich dofinansowania.

schodołaz gąsienicowy z podpięciem do wózka
Zdjęcie poglądowe

Schodołaz gąsienicowy używany

Ceny od 7490,- brutto


 

Schodołaz gąsienicowy używany z płozami

 

Schodołazy gąsienicowe osobowe wyposażone są w płozy umożliwiające podpięcie wózków inwalidzkich i swobodne pokonywanie schodów. Co ważne, schodołaz ten jest nie tylko komfortowy podczas transportu, ale także nie obciąża opiekuna zbyt skomplikowaną obsługą lub koniecznością dźwigania zarówno samego urządzenia, jak i osoby niepełnosprawnej. Wszystko odbywa się w sposób komfortowy i bezproblemowy. Schodołaz używany został także wyposażony w wysuwane rampy, dzięki czemu znacznie poszerza swą funkcjonalność. Można więc za jego pomocą transportować nie tylko standardowe wózki inwalidzkie, ale także wózki elektryczne, a nawet wózki dziecięce. Umieszcza się je bezpośrednio na rampie, po czym transportuje po schodach klatek schodowych, budynków mieszkalnych czy w miejscach użyteczności publicznej. Ceny schodołazów gąsienicowych wahają się od 9900 brutto.

schodołaz używany gąsienicowy z platformą
Zdjęcie poglądowe

Schodołaz używany gąsienicowy z płozami

Ceny od 9900,- brutto


 

Schodołaz używany krzesełkowy

 

Schodołazy używane krzesełkowe przeznaczone są dla osób niepełnosprawnych, które nie potrafiłyby poradzić sobie z obsługą innego typu schodołazów. Ich konstrukcja i mechanizm dają możliwość szybkiej zmiany miejsca, bez konieczności angażowania dodatkowych osób. Schodołazy można składać, a ich przechowywanie, ze względu na niewielkie rozmiary, nie zajmuje dużo miejsca. Łatwo je wówczas umieścić w małych mieszkaniach i na klatkach schodowych. Polecane są do montażu zarówno w budynkach użyteczności publicznej, jak i w prywatnych posesjach czy na klatkach schodowych w blokach. Mają dzięki temu bardzo szerokie zastosowanie, a ich uproszczony mechanizm gwarantuje szybkie złożenie, rozłożenie i natychmiastowe użytkowanie zgodne z potrzebami. Ceny tego rodzaju schodołazów używanych osobowych zaczynają się od 7490 brutto.

schodołaz kroczący osobowy
Zdjęcie poglądowe

Schodołaz używany krzesełkowy

Ceny od 7490,- brutto


 

Schodołaz używany z podpięciem do wózka

 

Schodołaz używany z podpięciem do wózka jest jednym z powszechniejszych schodołazów elektrycznych, ponieważ ma bardzo szerokie zastosowanie i tak samo imponującą funkcjonalność. Są to urządzenia często spotykane w budynkach użyteczności publicznej, ale też w domach prywatnych. Zgodnie z zamysłem, schodołaz został tak skonstruowany, aby można było podpiąć do niego wózek inwalidzki, bez konieczności na przykład przesadzania osoby niepełnosprawnej. Dzięki temu, opiekun nie musi dźwigać swojego podopiecznego, nadwyrężając kręgosłup czy mocując się z mechanizmem urządzenia. Jego obsługa jest szybka i sprawna, stąd takie duże zainteresowanie schodołazem z podpięciem do wózka. Te specjalistyczne urządzenia dostępne są w cenach od 8 900 zł brutto.

elektryczny wózek schodowy z wózkiem
Zdjęcie poglądowe

Schodołaz używany z podpięciem do wózka

Ceny od 8900,- brutto


 

Przejdź do strony głównej
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu