wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » SCHODOŁAZY UŻYWANE TOWAROWE
Produkty:
Polecamy

SCHODOŁAZY UŻYWANE TOWAROWESchodołazy towarowe używane, które oferujemy do sprzedaży, charakteryzują się wysoką jakością oraz brakiem usterek. Są pozbawione ukrytych wad i dokładnie przetestowane, zanim trafią do klienta. Gwarantujemy ich bezproblemowe działanie, ponieważ posiadają wymienione akumulatory, a wszystkie zastąpione części, włącznie z akumulatorem, są nowe i oryginalne. Dokonujemy pełnego ich serwisowania oraz likwidujemy wszystkie ewentualne usterki, aby mogły być dalej wykorzystywane podczas prac transportowych. Dodatkowo oferujemy Państwu także szkolenie z obsługi tych urządzeń. Każdy schodołaz jest opatrzony 3-miesięczną gwarancją, a transakcji dokonujemy na podstawie faktury VAT. Jesteśmy przekonani, że schodołazy używane oferowane przez naszą firmę, będą Państwu służyć przez długie lata.
 

Schodołaz towarowy używany do 170kg udźwigu

 

Polecamy schodołaz towarowy używany, który charakteryzuje się 170 kg udźwigu. Taka jego wartość pozwala na bezpieczne i bardzo wydajne wnoszenie oraz znoszenie ładunków po schodach. Są to schodołazy towarowe, które nie należą do ciężkich i masywnych urządzeń, dlatego można je swobodnie transportować na miejsce realizacji zlecenia. Ich obsługa jest łatwa i bezproblemowa, a sterowaniem zajmuje się tylko jedna osoba. Oferowany schodołaz posiada niewygórowaną cenę od 8 000 zł netto. Okazuje się więc, że przy tak niskich koszach otrzymujemy wysokiej jakości schodołaz towarowy używany, który może być wykorzystywany zarówno w firmach zajmujących się transportem ładunków, jak i przez klientów prywatnych.

lekki wózek elektryczny schodowy
Zdjęcie poglądowe

Schodołaz towarowy używany do 170kg udźwigu

Ceny od 8000,- netto


 

Schodołaz towarowy używany do 320kg udźwigu

 

Schodołazy towarowe, których zakres udźwigów równy jest nawet 320 kg, wykorzystywane są jako codzienna pomoc podczas transportu ładunków i różnego rodzaju towarów po schodach. Gwarantują nieocenioną pomoc dla firm transportowych lub kurierskich, ale nierzadko wykorzystywane są również przez klientów prywatnych czy niewielkie firmy ogólnobudowlane bądź usługowe. Korzystanie z tego schodołazu pozwala na szybkie i komfortowe wykonywanie zleceń polegających na wnoszeniu i znoszeniu ciężkich ładunków po schodach. Schodołazy towarowe używane można nabyć już w cenie od 11 000 zł netto. Za tę kwotę otrzymujemy więc profesjonalny i wysokiej jakości sprzęt, który każdego dnia realizuje szereg zleceń.

używany schodołaz do 320kg
Zdjęcie poglądowe

Schodołaz towarowy używany do 320kg udźwigu

Ceny od 11 000,- netto


 

Schodołaz towarowy używany do 500kg udźwigu

 

Schodołazy towarowe, które wykorzystywane są do bardziej zaawansowanych i wymagających zadań wnoszenia i znoszenia przedmiotów, charakteryzują się dużą wartością udźwigu, czyli nawet do 500 kg. Często korzysta się z nich podczas zadań wnoszenia i znoszenia naprawdę ciężkich ładunków, jak choćby szafy pancerne, sejfy, ale także wszelkie materiały budowlane. Polecane są więc dla firm ogólnobudowlanych czy usługowych, gdzie liczy się wartość udźwigu przekraczająca standardowe możliwości podstawowych schodołazów towarowych. Tego rodzaju schodołazy transportowe proponujemy w cenie od 13 000 netto, czyli niewysokiej, biorąc pod uwagę charakter i funkcjonalność tego urządzenia.

ciężki schodołaz kroczący do 500kg
Zdjęcie poglądowe

Schodołaz towarowy używany do 500kg udźwigu

Ceny od 13 000,- netto


 

Przejdź do strony głównej
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu