wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Rampy aluminiowe » Składane rampy załadowcze do samochodu
Produkty:

Składane rampy załadowcze do samochodu

Składane rampy załadowcze do samochodu

Rampy załadowcze mają szerokie zastosowanie. Mogą być pomocne do transportu osób niepełnoprawnych na wózkach inwalidzkich. Są one też bardzo użyteczne w transporcie ładunków czy mniejszych pojazdów. Sprawdzają się doskonale w firmach kurierskich do przewożenia dużych paczek, skuterów, sprzętów biurowych. Nierzadko stanowią podstawowe wyposażenie działalności zajmujących się transportem medycznym.
 

Rodzaje ramp załadowczych i zastosowanie

W zależności od potrzeb użytkownika czy rodzaju samochodu dostawczego, wyróżnia się rampy załadowcze większe i mniejsze. Jednak największą różnicę między nimi stanowi sposób rozkładania i składania – na dwie lub trzy części.
 

Rampa załadunkowa dwuczęściowa do auta

To rampa załadunkowa do samochodu o wadze własnej od 24 kg do 40 kg, w zależności od wyboru konkretnego modelu. Są także różnej wytrzymałości. Ich udźwig waha się od 350 do 400 kg. Możliwe jest nabycie bardziej wzmocnionych ramp, które są w stanie udźwignąć ładunek nawet do 500 kg. Bardzo wygodne w obsłudze szczególnie, jeśli sterowane są elektrycznie, choć w standardowej formie rozkłada się je na sprężynie gazowej, co też nie jest problematyczne.
 

Rampa załadunkowa trzyczęściowa do samochodu

To rampy również wykonane z aluminium o udźwigu od 350 do 400 kg, a po wzmocnieniu nawet do 500 kg. Opcją jest też możliwość odchylenia na bok na zawiasie. Posiadają gumowe kółka, które przydają się podczas rozkładania i składania rampy. Odbywa się to manualnie, na sprężynie gazowej.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu