wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » SKUP SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO

SKUP SPRZĘTU REHABILITACYJNEGONasza firma, poza sprzedażą fabrycznie nowych produktów, prowadzi także skup sprzętu rehabilitacyjnego. Ofertę kierujemy do osób, które nie potrzebują już takich urządzeń rehabilitacyjnych, jak np. schodołazy osobowe, łóżka elektryczne, skutery inwalidzkie, wózki dla osób niepełnosprawnych napędzane elektrycznie czy podnośniki transportowo-kąpielowe. Sprzęty te mogą być używane ponownie, jeśli tylko są zachowane w dobrym stanie, sprawne technicznie i bezpieczne. Ich wyceny dokonujemy na podstawie zdjęć lub osobiście na miejscu, po wcześniejszym umówieniu wizyty z klientem.


Zadzwoń: Piotr tel. 663-221-727

Zdjęcia na adres: biuro@prolifter.pl 

1. Skup schodołazów osobowych

 

Schodołazy osobowe to urządzenie elektryczne, które znacznie ułatwiają poruszanie się osobom niepełnosprawnym, zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i w prywatnych domach czy na klatkach schodowych. To bardzo wytrzymały sprzęt rehabilitacyjny, który może służyć wiele lat.

Z tego względu oferujemy skup schodołazów osobowych będących sprawnymi technicznie, aby mogły być z powodzeniem wykorzystywane przez osoby niepełnosprawne potrzebujące tańszych urządzeń rehabilitacyjnych, niż ich fabrycznie nowe odpowiedniki.

 

skup schodołazów osobowych

2. Skup łóżek rehabilitacyjnych elektrycznych

 

Sprzedaż łóżek rehabilitacyjnych to oferta skierowana do osób wymagających specjalistycznej pielęgnacji oraz do ich opiekunów, bliskich, personelu i placówek medycznych. Wyposażenie tego typu użytkowane jest permanentnie lub czasowo, w zależności od konkretnych potrzeb osób niepełnosprawnych, będących po zabiegach czy objętych procesem rekonwalescencji.

Skup łóżek rehabilitacyjnych elektrycznych stanowi najlepsze rozwiązanie w przypadku chęci zakupu tańszego sprzętu rehabilitacyjnego, który pozostaje sprawny i jest dobrze utrzymany.

 

skup łóżek rehabilitacyjnych

3. Skup skuterów inwalidzkich

 

Skuter inwalidzki jest nowatorskim rozwiązaniem w dziedzinie usprawniania funkcjonowania osób niepełnosprawnych, dotychczas poruszających się na tradycyjnych wózkach inwalidzkich czy o ograniczonej mobilności. Pozwala na szybsze przemieszczanie się z miejsca na miejsce oraz gwarantuje możliwość uzyskania większej swobody i wolności.

Oferujemy skup skuterów inwalidzkich sprawnych technicznie, które będą mogły z powodzeniem, po niezbędnym serwisowaniu, służyć innym potrzebującym w bardzo szerokim zakresie.

 

skup skuterów inwalidzkich

4. Skup wózków elektrycznych dla osób niepełnosprawnych

 

Wózki elektryczne to doskonała alternatywa dla tradycyjnych wózków inwalidzkich. Zapewniają większą niezależność i pełną mobilność, bez potrzeby polegania na innych. Urządzenia napędzane elektrycznie gwarantują łatwość obsługi, szybkość poruszania się i komfort, z pominięciem konieczności używania siły fizycznej.

Skup wózków elektrycznych dla osób niepełnosprawnych daje możliwość dalszej odsprzedaży tych nowoczesnych urządzeń w niższej cenie, dzięki czemu każda osoba potrzebująca będzie się mogła cieszyć zasłużonym komfortom funkcjonowania.,

 

skup wózków inwalidzkich elektrycznych

5. Skup podnośników transportowo-kąpielowych

 

Skup podnośników transportowo-kąpielowych to oferta skierowana dla wszystkich, którzy z różnych względów nie korzystają już z tego typu urządzeń umożliwiających komfortowe utrzymywanie higieny. Wykonujemy serwis sprzętów rehabilitacyjnych, aby w dobrym stanie technicznym mogły być dalej użytkowane przez inne osoby niepełnosprawne i wymagające starannej, specjalistycznej opieki. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i placówek opiekuńczych oraz medycznych. Gwarantujemy bezusterkowe działanie wszystkich oferowanych sprzętów.

skup podnośników pacjenta


 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu