wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Dofinansowania - schodołazy dla osób niepełnosprawnych » Środki własne
Produkty:
 • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  Prolifter
  Sprzęt rehabilitacyjny i schodołazy

  Firma Arial Piotr Karwalski
  NIP: 8361812775
  REGON: 100760535

  ul. Mszczonowska 33/35 lok.38
  96-100 Skierniewice
  woj. łódzkie
 • E-mail: biuro@prolifter.pl
 • Telefon Krzysztof (windy, platformy):
  729 888 698
  Piotr (rehabilitacja):
  663 221 727
  Bartosz (schodołazy):
  697 301 691
 • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 17

Środki własne

Jest to z pewnością najrzadszy sposób finansowania schodowych wózków osobowych. Osoby zainteresowane rzadko dysponują taką gotówką, chyba że posiadają własne oszczędności, aczkolwiek tego rodzaju transakcja na pewno jest bardzo wygodna i szybka.


środki własne na schodołaz

Schodołazy osobowe stanowią nie lada pomoc dla osób prywatnych, które z różnych przyczyn mają ograniczaną mobilność i nie mogą poruszać się o własnych nogach. To przykre doświadczenie życiowe i jego konsekwencje można spróbować zniwelować poprzez zakup schodołazu elektrycznego, który pomoże osobie niepełnosprawnej zejść i wejść po schodach na wysokie piętra budynku. Jak więc sfinansować tego rodzaju urządzenie?

 

Dotacje likwidacja barier czy kupno za gotówkę?


Jedną z możliwości nabycia schodołazu elektrycznego jest zakup ze środków własnych. Jest on dość rzadko spotykany, ze względu na duże koszta schodołazów i konieczność natychmiastowego pozbycia się gotówki, nieraz wszystkich oszczędności. Zawsze warto jest więc poszukiwać dotacji i programów pomocowych, także fundacyjnych czy np. urzędów typu MOPS lub PCPR.

 

Schodołaz osobowy na odbiór budynku


Z tego rodzaju finansowania korzystają głównie podmioty gospodarcze. Są to najczęściej firmy budowlane czy projektowe, które potrzebują schodołazu osobowego w związku z odbiorem budynku. Wszystkim instytucjom publicznym, jak szkoły, muzea, urzędy, sądy itp. zapewniamy możliwość skorzystania z odroczonego terminu płatności za osobowe wózki schodowe elektryczne.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Dofinansowania - schodołazy dla osób niepełnosprawnych
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu