wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Rampy aluminiowe » Szyny najazdowe teleskopowe
Produkty:
Polecamy

Szyny najazdowe teleskopowe

Szyny najazdowe teleskopowe
Teleskopowe szyny najazdowe to sprawdzony sposób likwidowania barier architektonicznych. Umożliwiają one przemieszczanie się na wózkach inwalidzkich. Bez ich udziału osoba niepełnosprawna nierzadko nie potrafiłaby pokonać progu czy choćby niewielkiego wzniesienia. Ich zaletą jest możliwość składania oraz rozkładania. Są to przenośne szyny teleskopowe, dlatego można je zabierać ze sobą. Posłużą wszędzie tam, gdzie będzie to niezbędne.
 

Zastosowanie szyn podjazdowych teleskopowych

Wiele mówi się o wykorzystaniu najazdów podczas pokonywania schodów przez osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich. To jednak nie wszystkie ich zalety. Są nierzadko użytkowane przez firmy transportowe. Umożliwiają wnoszenie ciężkich ładunków, także tych o dużych gabarytach do samochodów dostawczych.
 

Teleskopowe szyny najazdowe typu ALLIGATOR TR

Ten rodzaj ramp jest uniwersalny o wszechstronnym zastosowaniu. Są łatwe w użytkowaniu i można, w zależności od potrzeb, regulować ich rozstaw względem siebie. Zaletą jest też antypoślizgowa nawierzchnia szyb, co uniemożliwia np. stoczenie się wózka czy jego ślizganie. Wspomagają pokonywanie progów, krawężników, a nawet 6-stopniowych schodów.
 

Szyny najazdowe teleskopowe dla niepełnosprawnych TITAN

Modele Titan dostępne są w kilku rozmiarach. np. o długości od 150 cm do 360 cm. Ich maksymalne obciążenie waha się od 220 kg do 272 kg. Zbudowane są z dwóch lub trzech segmentów. Wykonane z wytrzymałego aluminium. Wysuwane teleskopowo z pewnością ułatwią załadunek różnych towarów i wspomogą osoby niepełnosprawne w codziennym funkcjonowaniu.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu