wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » FAQ » Tani podnośnik rehabilitacyjny
Produkty:

Tani podnośnik rehabilitacyjnyPodnośnik rehabilitacyjny to urządzenie służące do transportu osoby niepełnosprawnej lub seniorów z łóżka na wózek inwalidzki. Jest wręcz niezbędnym sprzętem podczas dokonywania codziennych czynności higieniczno-pielęgnacyjnych. Istotnie ułatwia opiekę nad osobami z zaburzonym bądź trwale uszkodzonym narządem ruchu. Odciąża pielęgniarki, opiekunów oraz bliskich, ponieważ ciężar przenoszony jest na samo urządzenie.

 
 
podnośnik pacjenta ulisse 150kg

Podnośnik pacjenta o udźwigu do 150kg


Jednym z niezawodnych podnośników jest Ulisse Antano, który sprawdza się w eksploatacji dla pacjentów ważących do 150 kg. Mocny siłownik unosi osobę niepełnosprawną oraz transportuje ją do miejsca docelowego. Wyposażony jest w dwa cichobieżne gumowe koła, dzięki którym możliwe jest wygodne przesuwanie sprzętu po podłodze, bez generowania jakiegokolwiek hałasu. Korzystanie z urządzenia jest ułatwione, ze względu na możliwość sterowania podnośnikiem za pomocą pilota. Co ważne, rozmiar podnośnika sprawia, że można nim swobodnie manewrować nawet na niewielkiej przestrzeni, jak 140 cm x 140 cm.
Cena od 2990zł brutto
 

podnośnik hydrauliczny ulisse 180kg

Podnośnik hydrauliczny do 180kg


Urządzenie Ulisse Antano przeznaczone jest to transportowania pacjenta w obrębie domu, mieszkania czy na terenie szpitala bądź ośrodka rehabilitacyjnego. Nie zajmuje wiele miejsca i można nim swobodnie sterować pilotem przewodowym. Posiada silny i niezawodny siłownik renomowanej marki Dewert Megamat o działaniu hydraulicznym, który bez problemu uniesie pacjenta o wadze do 180 kg. Na czteropunktowym wieszaku instaluje się podwieszkę, czyli kosz transportowy, na którym wygodnie umieszcza się pacjenta. W ten sposób możliwe jest wykonanie wszelkich niezbędnych zabiegów higienicznych i sanitarnych bez obciążania opiekuna.
Cena od 2890zł brutto
 

podnośnik elektryczny ulisse antano 180kg

Podnośnik elektryczny do 180kg


Podnośnik Ulisse Antano to urządzenie elektryczne sterowane za pomocą przewodowego pilota. Wyposażone jest w akumulator umożliwiający wykonanie nawet kilkudziesięciu cykli unoszenia i opuszczania pacjenta. Nie ma więc potrzeby zbyt częstego jego ładowania, aby był zawsze gotowy do działania. W razie awarii elektroniki, możliwe jest sterowanie urządzeniem manualnie. Nosidło zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, aby mogło być komfortowe i maksymalnie higienicznie dla użytkowników.
Cena od 3890zł brutto
 

Dofinansowanie na podnośnik


Podnośniki objęte są programem dofinansowania ze środków PFRON, które mogą wynosi nawet do 95% wartości sprzętu rehabilitacyjnego. Cena powyższych podnośników waha się od 2890 do 3890 zł brutto w zależności od modelu, ale kwota ta niemal w całości może zostać pokryta ze środków państwowych.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii FAQ
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu