wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » FAQ » Tanie schodołazy używane
Produkty:
Polecamy

Tanie schodołazy używaneSchodołazy osobowe, ułatwiające osobom niepełnosprawnym poruszanie się po schodach, bywają zbyt drogie na ich skromną kieszeń. Istnieje jednak możliwość zakupu schodołazu używanego, który jest tak samo sprawny i wygodny w użytkowaniu, jak urządzenie nowe, prosto od producenta. Jakie są więc ceny schodołazów używanych?

 

Najtańszy schodołaz osobowy


Nowe schodołazy osobowe mogą mieć dla niektórych zbyt wysokie ceny, dlatego warto zaproponować tanie i wciąż sprawne schodołazy używane. Najtańszym tego typu urządzeniem dostępym w naszej ofercie będzie schodołaz gąsienicowy w cenie 8900 zł brutto oraz schodołaz kroczący krzesełkowy kosztujący 8900 zł brutto. Te dwa modele są najbardziej uniwersalne i chętnie kupowane. Inną możliwością jest też nabycie używanych schodołazów gąsienicowych z rampami w cenie 9900 zł brutto i używanego schodołazu kroczącego z podpięciem do wózka, którego koszt to także 9900 zł brutto. Wszystkie modele są wcześniej serwisowane w celu naprawy ewentualnych usterek, aczkolwiek schodołazy nie należą do skomplikowanych urządzeń, jakie szybko ulegają awarii. Kupno używanego, tańszego egzemplarza, będzie zatem znakomitym rozwiązaniem. Warto podkreślić również, że schodołazy używane także podlegają dofinansowaniu. W zależności od wysokości dofinansowani (80-95%) klient zapłaci od 445zł do 1980zł.

 

Używane schodołazy z gwarancją


Wielu klientów chcących zakupić schodołaz używany pragnie mieć pewność ich bezusterkowości. Nabycie schodołazu mającego wady techniczne i nie spełniającego swojej podstawowej funkcji byłoby nie tylko utratą pieniędzy, ale przede wszystkim kolejnym problemem dla osoby niepełnosprawnej, która chce się bezpiecznie i swobodnie przemieszczać po schodach. Dlatego też oferujemy sprawdzone schodołazy posiadające gwarancję. Wszystkie te urządzenia przed oddaniem do sprzedaży testujemy i naprawiamy ewentualne wady techniczne. Akumulatory są zaś wymieniane na nowe, ponieważ jest to jedna z najważniejszych części schodołazu. Na wszystkie schodołazy wystawiamy pełną fakturę VAT oraz 6-miesięczną gwarancję, która obowiązuje zarówno na schodołaz, jak i baterię oraz ładowarkę zasilającą. Nowe akumulatory zapewniają nieprzerwane użytkowanie schodołazów przez kolejnych kilka lat, dlatego tak ważna jest ich wymiana przed odprzedażą do nowych klientów. Polecamy schodołazy osobowe używane, ponieważ ich cena jest niższa, a jakość urządzenia pozostaje na przyzwoitym poziomie. Używane sprzęty ze względu na ich standardy wykonania nie tracą na jakości i wciąż mogą służyć nowym użytkownikom przez długie lata.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii FAQ
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu