wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Transport beczek, kegów oraz skrzynek po schodach
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14
Polecamy

Transport beczek, kegów oraz skrzynek po schodachSchodołaz transportowy? Mała jego powszechność spowodowana jest tylko tym, że wciąż nie jest to sprzęt dostatecznie wypromowany i popularny. Można je jednak z pewnością zaliczyć do urządzeń, które ułatwiają ludziom życie, a nade wszystko pomagają chronić ich zdrowie. Umożliwia noszenie ciężkich rzeczy po schodach zgodnie z BHP. Elektryczny schodołaz towarowy to rewolucyjne rozwiązanie dla wszystkich zarządców restauracji, menadżerów czy właścicieli hurtowni z napojami, także alkoholowymi.
 

Schodołaz transportowy odciążeniem dla kręgosłupa!

 

Cichy tryb pracy, dostateczny udźwig i kompaktowe rozmiary po złożeniu – to tylko jedne z niewielu zalet tego znakomitego urządzenia, jakim jest schodołaz towarowy. Jego użyteczność łatwo przeanalizować na przykładnie restauracji czy choćby niewielkiego baru, do którego codziennie dostarczany jest nowy asortyment. Właściciel oraz pracownicy dobrze wiedzą, jaką wagą charakteryzują się beczki, kegi czy skrzynki z butelkami. Wystarczy kilka lat pracy przy transporcie i rozładunku, a dolegliwości bólowe kręgosłupa szybko dadzą nam znać. Łatwo to sobie wyobrazić, ponieważ tylko podczas zwyczajnego siedzenia obciążamy nasze kręgi naciskiem równym aż 150 kilogramów, a co dopiero w przypadku dźwigania przesadnie ciężkich ładunków. Schodołaz elektryczny rozwiązuje wszystkie problemy związane z logistyką tego typu asortymentu oraz jego transportem.

Schodołaz do kegów z piwem
wnoszenie skrzynek po schodach

Jak działa schodowy wózek elektryczny?

 

Elektryczny wózek transportowy odznacza się wysoką wydajnością. Ładowanie akumulatora następuje dopiero po przebyciu aż 2800 schodów, co jest równoznaczne nawet 120-160 piętrom. Samo urządzenie, jakim jest schodołaz towarowy, ma niewielkie rozmiary, a jego waga nie sprawia żadnych problemów osobom obsługującym. Został w pełni przystosowany do pokonywania schodów o różnym stopniu nachylenia, choćby najbardziej niekomfortowych. Nierzadko to właśnie takie spotyka się budynkach pozbawionych wind. Schodołaz elektryczny jest ponadto wyposażony w dwa biegi umożliwiające dostosowanie wygodnej prędkości wchodzenia i schodzenia. 

 

Na czym polega rewolucyjność schodołazów?

 

Wydaje się, że schodołazy towarowe nie zostały jeszcze w pełni zaprezentowane światu. Perspektywy ich użytkowania rysują się więc niezwykle pozytywnie. Mają bowiem wszechstronne zastosowanie. Z łatwością pomogą przetransportować beczki z piwem, kegi czy butelki z napojami, ale to oczywiście nie koniec szerokiego wachlarza ich możliwości. Elektryczny schodołaz towarowy jest wręcz idealnym rozwiązaniem dla firm, których pracownicy codziennie borykają się z problemem transportu towarów. Co ciekawe, schodołaz towarowy wydaje się być doskonałą inwestycją, a nie wydatkiem, ponieważ znacznie ogranicza konieczność zatrudnienia dużej liczby pracowników. Nie ma możliwości, aby jedna osoba potrafiła sobie poradzić z rozładowaniem ciężkich kegów lub beczek. W przypadku tego innowacyjnego rozwiązania, wystarczy zaledwie jeden wózek transportowy, aby szybko i bez żadnych kłopotów rozładować cały transport ciężarówki i wnieść towar po schodach.

wózek elektryczny dla hurtowni alkoholi

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu