wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Transport ciężkich silników elektrycznych po schodach
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14

Transport ciężkich silników elektrycznych po schodachSilniki elektryczne charakteryzują się bardzo dużą wagą. Do ich uniesienia i przetransportowania po schodach do miejsca docelowego, niezbędna będzie spora liczba osób. Trzeba wówczas zaangażować kilkoro pracowników, a przecież można tego dokonać dużo łatwiej, posługując się wyłącznie jednym, nowoczesnym urządzeniem – schodołazem towarowym.

 

Szeroka funkcjonalność schodołazów towarowych


Schodołazy transportowe są często wykorzystywane przez firmy, które posiadają w swym asortymencie ciężkie ładunki, handlujące różnymi towarami czy potrzebujące częstego przemieszczania się z miejsca na miejsce. Dziś priorytetem staje się odciążanie pracowników, ponieważ nadmierne dźwiganie powoduje wiele urazów kręgosłupa i zwykle kończy się zwolnieniami lekarskimi. To właśnie dlatego schodołazy transportowe zastępują człowieka, gwarantując mu komfortową i bezpieczną pracę. Silniki elektryczne znajdują zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach, fabrykach, ale także stosowane są przez klientów prywatnych. Trzeba je jednak najpierw do nich przetransportować, co nierzadko odbywa się po schodach prostych lub zabiegowych. Elektryczne wózki towarowe okażą się więc do tego wręcz niezbędne, a ich skuteczność nieoceniona.

 

Elektryczny wózek schodowy do specjalistycznego sprzętu


Silniki elektryczne należą do kategorii specjalistycznego sprzętu. Ich transport wymaga nie lada ostrożności i zaangażowania. Najlepiej wnosi się je po schodach z pomocą schodołazów transportowych, na których można je bezpiecznie i stabilnie umieścić. Powszechniejsze są z pewnością schodołazy gąsienicowe, ponieważ gwarantują lepszą funkcjonalność i przystosowane są do schodów prostych. Nieco rzadsze będą zaś schodołazy kroczące, ponieważ ich zastosowanie sprawdza się głównie w przypadku schodów zabiegowych. Główną zaletą schodołazów jest ich sprawność, ponieważ można z nich korzystać nieprzerwanie nawet przez 120 pięter. Wszystko ze względu na zastosowanie wysokiej jakości baterii litowo-jonowej.
dźwiganie ciężkich ładunków
 

 


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu