wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Transport koszy z ubraniami po klatce schodowej
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14
Polecamy

Transport koszy z ubraniami po klatce schodowejSchodołazy transportowe spotyka się obecnie w bardzo wielu miejscach, ponieważ stały się niezwykle popularne, ze względu na ich szeroką funkcjonalność. Nikogo zatem nie dziwi widok schodołazu wnoszącego po schodach meble, materiały budowlane czy ciężkie paczki. Nie będzie też nowością, że schodołazy idealnie nadają się do transportu koszów z ubraniami zarówno w hotelach, pralniach ubrań, jak i w sklepach np. z używanymi rzeczami. Takich miejsc także jest bardzo dużo, a schodołazy towarowe doskonale radzą sobie z każdymi ciężarami, bez względu na ich wagę. Wystarczy dobrać odpowiedni rodzaj schodołazu w zależności od potrzeb firmy.

 

Elektryczny wózek schodowy w hotelu


Coraz częściej spotyka się schodołazy transportowe w hotelach, które obsługują setki gości. Najcięższa praca odbywa się tam poza wzrokiem gości, kiedy konieczna jest zmiana pościeli lub ręczników z dziesiątek pokoi. Ciężar tych tekstyliów jest naprawdę duży, dlatego nie wystarczy zaangażować tylko jednego pracownika do wnoszenia i znoszenia pełnych koszy po schodach. Wówczas staje się to jednak ekonomicznie nieuzasadnione, ponieważ zatrudnienie pracowników do noszenia ciężarów byłoby pozbawione sensu. Najlepszym rozwiązaniem jest więc po prostu zakupów schodołazów towarowych. Mogą być wykorzystywane także w wielu innych zadaniach, jako zaopatrzenie w produkty spożywcze czy produkty chemiczne. Stają się również alternatywą do czasochłonnego i ciężkiego wnoszenia oraz znoszenia koszy z praniem po schodach.

 

Schodołaz do transportu koszy z ubraniami


Schodołazy transportowe sprawdzają się także jako pomoc do transportu ubrań w sklepach. Nierzadko są one umiejscowione w ciasnych budynkach, o krętych i wąskich schodach, po których ciężko jest się poruszać z koszem pełnym ubrań. Dodatkowo jest to duży ciężar, co obciąża pracowników stając się przyczyną urazów czy kontuzji. Schodołazy transportowe mogą być wówczas bardzo pomocne tym bardziej, że same nie zajmują wiele miejsca, a dodatkowo można je także złożyć i przewieźć do innej destynacji. Właściciele sklepów z używanym ubraniami często więc decydują się na zakup schodołazów kroczących lub gąsienicowych.
znoszenie kosza po stopniach

Łazik schodowy w pralniach ubrań


Firmy zajmujące się odbiorem ubrań, pościeli lub obrusów z hotelów czy restauracji, także mogą potrzebować schodołazu transportowego. Ich użycie jest wówczas bardzo uzasadnione, ponieważ odciąża pracowników, którzy muszą się zajmować dźwiganiem koszy po schodach z utratą własnego zdrowia. Takie ładunki same w sobie charakteryzują się dużą wagą, więc zakup schodołazu transportowego jest inwestycją dla firm. Ponadto szybko się zwraca, ponieważ schodołaz towarowy może zastąpić kilkoro pracowników, a to oznacza brak konieczności zatrudnienia dodatkowej kadry zajmującej się na przykład pomocą podczas przenoszenia koszów z ubraniami po schodach. Każdy pracownik od tej chwili będzie mógł być przypisany do odrębnego zadania, co będzie dużo efektywniejsze. Schodołazy gąsienicowe lub schodołazy kroczące stają się więc ułatwieniem w wielu firmach, gdzie pokonywanie schodów z ładunkiem staje się codziennością.
 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu