wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Transport po schodach kontenerów plastikowych
Produkty:
 • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  Prolifter
  Sprzęt rehabilitacyjny i schodołazy

  Firma Arial Piotr Karwalski
  NIP: 8361812775
  REGON: 100760535

  ul. Mszczonowska 33/35 lok.38
  96-100 Skierniewice
  woj. łódzkie
 • E-mail: biuro@prolifter.pl
 • Telefon Krzysztof (windy, platformy):
  729 888 698
  Piotr (rehabilitacja):
  663 221 727
  Bartosz (schodołazy):
  697 301 691
 • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 17

Transport po schodach kontenerów plastikowychSchodowe wózki elektryczne z pewnością są szerzej znane w firmach kurierskich czy transportowych, ponieważ to właśnie tam każdego dnia pracownicy zajmują się roznoszeniem ładunków, także po schodach. Jest to bardzo uciążliwe i mocno obciążające kręgosłup, dlatego odpowiedzialni właściciele firm, dbający o zdrowie osób zatrudnionych, najczęściej zakupują schodołaz transportowy do wszechstronnego użytku. Jednak nie tylko w tych firmach i przedsiębiorstwach okaże się on bardzo pomocny.
 


Elektryczne wózki schodowe będą również mile widziane w firmach, które zajmują się segregacją, składowaniem, archiwizowaniem, a nade wszystko niszczeniem dokumentów. Czasem trudno jest sobie nawet wyobrazić, jak dużą wagę mogą mieć poszczególne akta i dokumenty. Zwykle pakowane są one w plastikowe kontenery lub pojemniki, które następnie zanoszone są na określone miejsce przez pracowników. Mogą ważyć nawet kilkadziesiąt kilogramów, dlatego tego rodzaju praca bardzo obciąża kręgosłupy. Nie dziwi więc, że trudno jest znaleźć chętnych do wykonywania takiego zajęcia, a jeśli już ktoś wyrazi zainteresowanie, to nie wiąże z tym stanowiskiem zbyt długiej przyszłości. Schodołazy towarowe mogą to zmienić, ułatwiając pracę nie tylko osobom zatrudnionym, ale także rekruterom, którzy będą mogli realnie przedstawić zalety zawodu.

 

Dlaczego wybrać schodołaz kroczący?


Schodołazy transportowe oferowane przez naszą firmę, to cztery różne modele. Największym zainteresowaniem cieszą się wózki elektryczne o lekkiej, aluminiowej konstrukcji. Można je bowiem bez problemu transportować na miejsce, aby mogły spełnić swoją rolę podczas wznoszenia i znoszenia ładunków. Wybór określonego modelu zawsze uzależniony jest jednak od możliwości finansowych firmy, ale także konkretnych zadań, jakie czekają schodołaz. Wózek elektryczny kroczący idealnie nadaje się na schody zabiegowe i kręte, ponieważ z łatwością je pokonuje. Zwykle to właśnie z tego rodzaju skomplikowaną architekturą budynków mamy do czynienia tym bardziej, że firmy zajmujące się na przykład archiwizowaniem czy niszczeniem dokumentów, mają do dyspozycji najczęściej stare budownictwo.
wnoszenie kontenera po schodach
 
Transport po schodach dokumentów

Po co schodołaz elektryczny?


Każdy schodołaz transportowy, choćby najmniej zaawansowany jego model, okazuje się być dla firmy bardzo pomocnym narzędziem. Poprzez jego zakup da się wiele zaoszczędzić. Dość wyobrazić sobie sytuację, kiedy pracownicy masowo udają się na zwolnienia lekarskie, właśnie ze względu na dolegliwości kręgosłupa spowodowane zbyt częstym lub za intensywnym dźwiganiem. Elektryczny wózek schodowy to zatem inwestycja w pracowników, których obecnie jest na rynku jak na lekarstwo. Wykwalifikowane osoby chętne do pracy z pewnością nie zdecydują się na zatrudnienie na stanowisku, gdzie koniecznym jest dźwiganie bardzo ciężkich dokumentów po schodach. Chroni ich ponadto prawo, ponieważ przepisy BHP jasno formułują zasady dotyczące bezpiecznego wnoszenia i znoszenia ładunków na wzniesieniach.
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu