wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Używany sprzęt rehabilitacyjny2 » Używane schodołazy osobowe

Używane schodołazy osobowe

Używane schodołazy osobowe Na rynku dostępna jest bardzo duża ilość sprzętu medycznego. Zwykle ich koszt uzależniony jest od jakości urządzenia, ale też renomy producenta, który gwarantuje określoną żywotność poszczególnych podzespołów. Niestety, nierzadko barierą do ich zakupu staje się cena. Przykładem mogą być schodołazy osobowe, których zakup będzie oznaczać wydatek rzędu nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Czy można skorzystać z jakiejś alternatywy?
 

Używane schodołazy – czy warto?

Jesteśmy profesjonalnym sprzedawcą sprzętu medycznego mającego na celu likwidację barier architektonicznych oraz ułatwiających funkcjonowanie osób niepełnosprawnych. Oferujemy sprzęt nowy, ale nierzadko polecamy także zakup sprzętu używanego. Przykładem mogą być schodołazy osobowe używane, które przed sprzedażą przechodzą pełen przegląd, są serwisowane i w razie potrzeby naprawiane. Schodołazy osobowe z drugiej ręki to dobre rozwiązanie w przypadku chęci zakupu urządzenia na określony czas. Warto rozważyć także częstotliwość oraz miejsce jego użytkowania.
 

Używane schodołazy gąsienicowe i kroczące

Jeśli potrzebujesz używane schodołazy gąsienicowe mające posłużyć jako urządzenia usprawniające zejście po kilku schodkach, to zakup nowego urządzenia za kilkadziesiąt tysięcy jest bezzasadny. Używane schodołazy kroczące użytkowane okazjonalnie przez jedną osobę nie muszą być sprzętem wymagającym, a co najważniejsze nowym. Dla pewności zawsze warto zaopatrzyć się w fabrycznie nowy akumulator, ponieważ jest to element podlegający najszybszej eksploatacji. 


Szukasz używanego sprzętu zadzwoń: tel. 663-221-727
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do