wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Używany sprzęt rehabilitacyjny2 » Używane wózki elektryczne

Używane wózki elektryczne

Używane wózki elektryczne
Używane wózki elektryczne nie muszą się różnić jakością czy funkcjonalnością od nowych. Podstawowym warunkiem jest zakup sprawnego sprzętu rehabilitacyjnego, dobrze utrzymanego. Poszukiwania na własną rękę mogą się okazać fiaskiem, jeśli nie wiemy, na co tak naprawdę należy zwrócić uwagę podczas dokonywania wyboru. Warto więc oprzeć się na wiedzy i doświadczeniu profesjonalistów, którzy na na co dzień zajmują się sprzedażą urządzeń rehabilitacyjnych.
 

Używane wózki elektryczne dla niepełnosprawnych czy nowe?

Nowe sprzęty mają wiele zalet. Przede wszystkim posiadają gwarancję producenta i nie były przez nikogo używane, więc są zadbane. Niestety, taki luksus kosztuje. Nierzadko są to duże pieniądze i nie wszystkich stać na elektryczny wózek inwalidzki. Wiele osób decyduje się więc na zakup tradycyjnych wózków, które napędzane są siłą mięśni rąk. To zaś jest dużym wysiłkiem dla niejednego chorego. Warto więc rozważyć zakup z drugiej ręki.
 

Używany też ma zalety

Elektryczne używane wózki inwalidzkie to na pewno niższe koszty zakupu, jak i serwisowania. Wcześniej należy jednak postawić na dobry sprzęt, sprawny techniczne, charakteryzujący się dobrym stanem zachowania. Najszybciej zużywającą się częścią wózka elektrycznego jest akumulator, więc trzeba się liczyć z koniecznością jego wymiany na nowy. Jest to jeden z największych wydatków, w przypadku zakupu używanego wózka elektrycznego. Wszystkie inne podzespoły i drobne elementy mogą wymagać jedynie niewielkich napraw, jednak to i tak dobra inwestycja, która na pewno się zwróci.

Szukasz używanego sprzętu zadzwoń: tel. 663-221-727

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Brak produktów ...